Dużo czasu spędzasz za kierownicą? Teraz, dzięki dodatkowym aplikacjom dostępnym dla systemu infotainment w Twoim samochodzie, każda chwila podróży przeniesie Cię w nowy wymiar! Rozszerzając swój system infotainment zyskasz nowe możliwości. Wszystko to dzięki naszym aplikacjom infotainment, które są częścią usług Škoda Connect.

Jakie są korzyści

Bezpieczna jazda

Ciągłe zerkanie na ekran telefonu podczas jazdy to przeszłość. Teraz rolę ekranu telefonu przejmuje wyświetlacz systemu infotainment, który jest bliżej Twojego pola widzenia podczas jazdy. W ten sposób prowadzisz swój samochód o wiele bezpieczniej, bez dodatkowego rozpraszania.

Bezpłatny okres próbny

Niektóre aplikacje są bezpłatne przez sześć miesięcy lub rok, a inne pozostają bezpłatne bez ograniczeń (w zależności od aplikacji). Wystarczy aktywować swoje usługi Škoda Connect, by zacząć z nich korzystać.

Łątwa instalacja

Aplikacje można łatwo zamówić, zainstalować lub aktywować bezpośrednio w systemie infotainment samochodu lub za pośrednictwem portalu Škoda Connect - zdalnie w zaciszu własnego domu.

Jakie aplikacje możesz wybrać?

Jeśli posiadasz Škodę wyposażoną w najnowszy system infotainment i Twoje usługi Škoda Connect zostały aktywowane, możesz rozszerzyć swój samochodowy system infotainment o aplikacje pokazane poniżej. Dostępność aplikacji dla Twojego samochodu możesz sprawdzić tutaj.

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu.

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku.

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.

Dokonałeś wyboru

Już teraz możesz zamówić, zainstalować lub aktywować aplikację bezpośrednio w systemie infotainment Twojego samochodu lub online przez portal Škoda Connect!

Tym również możesz być zainteresowany

Usługi Škoda Connect

Aplikacje infotainment są częścią usług Škoda Connect. Zobacz, jakie inne usługi oferuje Škoda Connect.

Dostępność usług Škoda Connect

Nie masz pewności, czy określone usługi są dostępne dla Twojego samochodu? Sprawdź listę usług Škoda Connect dostępnych dla modeli Škoda.