Poznaj Škoda Connect – usługi online, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień! Dzięki nim Twój samochód zyska szereg nowych funkcji, obejmujących rozrywkę w trakcie podróży i wspiera Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź wszystkie funkcje i możliwości!

Portal Škoda Connect

MyŠkoda App

MyŠkoda App Connect połączy Twoją Škodę ze smartfonem i smartwatchem.

Infotainment online

Rozwiązanie Infotainment Online pomogą Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu za każdym razem. Są one dostępne dla nawigacji Amundsen i Columbus.

 Zobacz dostępność usług Škoda Connect

Care Connect: Proaktywny serwis

Usługa Proactive jest gotowa pomóc Ci w razie awarii lub innych problemów związanych ze stanem Twojego pojazdu. Samochód automatycznie skontaktuje się z centrum serwisowym lub wezwie pomoc w razie drobnego wypadku. Usługa Proactive Service jest kompatybilna z większością systemów informacyjno-rozrywkowych i może stanowić wyposażenie standardowe lub opcjonalne.

Care Connect: zdalny dostęp/ 𝗶V zdalne funkcje

Zdalny dostęp to zupełnie nowy sposób komunikowania się z samochodem poprzez połączenie auta ze smartfonem. Będziesz mógł używać telefonu do sterowania samochodem i odbierania powiadomień o jego stanie. Niektóre funkcje dostępne są tylko dla pojazdów elektrycznych.

Połączenie alarmowe / eCall

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jest system Emergency Call lub eCall, który jest bezpłatny przez cały okres użytkowania samochodu.

Sklep

Klient za pomocą portalu Škoda Connect może zamówić i zakupić online nowe usługi lub przedłużyć te istniejące, które wygasają w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Za każdym razem Klient jest informowany przed upływem terminu ważności danej usług.

Portal Škoda Connect

Portal Škoda Connect umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi usługami Škoda Connect.

MyŠkoda App

MyŠkoda App pozwala zdalnie monitorować i sterować samochodem Škoda.

Dostępność Škoda Connect

Tutaj sprawdzisz dostępność usługi Škoda Connect w swoim kraju.

Škoda Connect Lite

Masz starszy samochód?

Nie ważne, Ty także możesz korzystać z wybranych funkcjonalności Škoda Connect, dzięki Škoda Connect Lite.

Škoda Connect Portal - Rejestracja i aktywacja
pdf (1.5 MB)