Pasja rodzi wyzwania, a wyzwania kształtują charakter

Škoda wspiera wszystkich rowerzystów, niezależnie od ich stopnia zaawansowania. Pomaga nie tylko spakować sprzęt do bagażnika, ale także znaleźć odpowiednią trasę rowerową. Zacznij od sprawdzenia rowerów i sposobów ich przewożenia autem. Zobacz jak wiele produktów Škody, na przykład fotele VarioFlex, czy szereg akcesoriów samochodowych zostało zaprojektowanych z myślą o rowerowej pasji.

Akcesoria rowerowe marki Škoda

Nasza oferta rowerowa obejmuje także akcesoria. Wybierz wszystko, czego potrzebujesz – od wyposażenia wnętrza samochodu, przez dachowe i tylne uchwyty rowerowe, po kaski, rękawiczki, koszulki, okulary i wiele więcej.

Poznaj naszą ambasadorkę! Kasię Niewiadomą

Powiedzieć o niej: “polska kolarka szosowa, zawodniczka niemieckiego zespołu Canyon SRAM Racing”, to jak nie powiedzieć nic. Mając niespełna 28 lat zapisała się na kartach światowego kolarstwa, stając w 2022 roku na podium Tour de France. Zajęła wtedy 3 miejsce! W 2023 roku powtórzyła ten sukces zajmując ponownie trzecie miejsce na podium prestiżowego wyścigu. Została też mistrzynią świata w Gravelowych Mistrzostwach Świata 2023 we włoskim Pieve di Soligo.

Zobacz, co słychać u Kasi!

Obejrzyj filmy z udziałem Kasi Niewiadomej

Poznaj naszego ambasadora! Bartosza Huzarskiego

Doświadczony kolarz szosowy, który ma na swoim koncie wiele startów oraz zwycięstw w największych wyścigach. Swoją pasję do dwóch kółek przekazuje kolejnym pokoleniom. Postanowił stworzyć szkółki kolarskie we współpracy z klubem z Sobótki. Prowadzenie „Huzar Bike Academy” okazało się jego nową pasją. Od kilku lat współpracuje ze Škodą, tworząc content o różnych aspektach kolarstwa, m.in. bezpieczeństwie czy Tour de France.

Zobacz, co słychać u Bartosza

Obejrzyj filmy z udziałem Bartosza Huzarskiego

Czas na rower

Niezbędna wiedza, trening i sprzęt rowerowy. Wkrocz do świata rowerów razem z marką Škoda.