Wybierasz się na wycieczkę, ale masz wrażenie, że zanosi się na burzę? Dzięki aplikacji Pogoda możesz ustalić, jakie warunki atmosferyczne panują na całej trasie, a także w miejscu docelowym. Nie ograniczaj się tylko do sprawdzenia temperatury – radar opadów w Twoim samochodzie sprawi, że będziesz wiedział, czego się spodziewać.

Czego możesz oczekiwać

Pogoda w bieżącej lokalizacji

 

Pogoda na trasie

 

Radar opadów

 

Jak zainstalować aplikację

Zamów aplikację i zainstaluj ją w systemie infotainment swojego samochodu. Jak?

Instalacja poprzez system infotaiment

Instalacja poprzez portal Connect

Dostępność dla Twojej Škody

Dostępność aplikacji dla Twojej Škody możesz sprawdzić tutaj. Aplikacja Pogoda dostępna jest dla samochodów z systemami infotainment najnowszej generacji Amundsen lub Columbus oraz z aktywnymi usługami Škoda Connect.

Odkryj więcej aplikacji infotainment

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu.

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.