Salon Online Škody

To wirtualny salon dealerski Škody, który daje Ci wiele możliwości, bez wychodzenia z domu! Doradcy z Salonu Online pomogą Ci w skonfigurowaniu wymarzonego samochodu, umówieniu jazdy próbnej w stacjonarnym salonie dealerskim, czy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów oraz usług oferowanych przez markę Škoda. Salon Online Škody, to źródło informacji i inspiracji dla Ciebie.

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Salon Škody Online - jak to działa? Umów rozmowę z naszym doradcą. Możesz wybrać z dwóch opcji:

OTO - One to one

To rozmowa sam na sam z doradcą, która wesprze Cię w wyborze samochodu i jego konfiguracji na miarę Twoich potrzeb. Dodatkowo doradca pomoże Ci w umówieniu jazdy próbnej oraz w otrzymaniu oferty dla Ciebie od dealera. Istnieje możliwość umówienia się poprzez kalendarz lub połączenia się instant.

OTM - One to many

Rozmowa z doradcą, w której udział bierze kilku użytkowników. Nie musisz się na nią umawiać! Dołącz do trwającej prezentacji w dogodnym momencie i poznaj ofertę Škody. A jeśli masz pytania, możesz zadać je na czacie.

Wolisz połączyć się z doradcą w innym terminie? Skorzystaj z kalendarza i umów się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie momencie.

Poznaj doradców salonu online Škody

Bartosz

Od dziecka fascynuje mnie motoryzacja. Uwielbiam każdą jazdę autem – miejską, off-roadową i nawet tą bez konkretnego celu.

Jakub

W samochodach cenię wysoki komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo i niezawodność. Motoryzacja? W tym temacie czuje się, jak ryba w wodzie.

Krzysztof

Interesują mnie nowe technologie oraz rozwiązania, które podnoszą komfort podróżowania. Według mnie przyszłość motoryzacji to auta hybrydowe i elektryczne.

Szymon

Jazda samochodem to coś, co lubię, co mnie po prostu odpręża. Uważam, że aktualnie w świecie motoryzacji warto inwestować w nowe technologie.

Salon Online TV

Zapraszamy do Salon Online TV, gdzie znajdziesz w jednym miejscu materiały video z wielu różnych kategorii, które dadzą Ci mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy.

Zapisz się do newslettera

Nie przegap żadnej nowości Škoda