Chcesz uniknąć sytuacji, kiedy zapala się lampka ostrzegawcza, a Ty nie do końca masz pewność, jak powinieneś na nią zareagować? Cokolwiek wzbudza Twoje wątpliwości - wystarczy, że otworzysz Cyfrową Instrukcję Obsługi na wyświetlaczu systemu infotainment, by otrzymać przydatne wskazówki i niezbędne informacje dotyczące Twojego samochodu.

Co można znaleźć w cyfrowej instrukcji obsługi?

Interaktywne grafiki

 

Przegląd symboli

 

Uporządkowana zawartość

 

Filmy instruktażowe

 

Gdzie jest instrukcja?

Dostępność dla Twojej Škody

Aplikacja Digital Manual jest standardem w samochodach z najnowszą generacją systemów infotainment i z aktywnymi usługami Škoda Connect. Nie musisz nic pobierać ani instalować. Dodatkowo, wszystkie informacje w instrukcji są aktualizowane automatycznie, więc możesz im całkowicie zaufać. Sprawdź dostępność aplikacji dla Twojej Škody.

Odkryj więcej aplikacji dla systemu infotainment

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku.

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.