Nasze ubezpieczenie gwarancją jakości

Škoda Ubezpieczenia to kompleksowa oferta dedykowana samochodom tej marki, dzięki czemu zyskasz:

Bogaty pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, pełną ochronę ubezpieczeniową autocasco z ryzykiem kradzieży, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, assistance na terenie całej Polski, honorowanie zniżek z OC lub AC , szeroki wybór opcji dodatkowych.

Preferencyjne stawki

Promocyjną stawkę ubezpieczeniową w pierwszym roku, promocyjną stawkę ubezpieczeniową już od 4,3% wartości samochodu w drugim roku i 4,9% w trzecim roku. Promocyjne stawki mają zastosowanie pod warunkiem braku szkód w ciągu ostatnich 12 miesięcy (2 i 3 rok).

Serwisowanie na najwyższym poziomie

Profesjonalne przeglądy tylko u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Škoda, wykonanie ewentualnych napraw z wykorzystaniem wyłącznie nowych i oryginalnych części zamiennych.

Bezpieczeństwo likwidacji szkody

Zwrot pełnej wartości pojazdu z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej do 3. roku eksploatacji, brak udziałów własnych oraz dopłat po szkodach, pełną ochronę autocasco z ryzykiem kradzieży, Assistance, holowanie, samochód zastępczy (nawet do 30 dni), zgłoszenie i bezgotówkową likwidację szkody u Dealera Škoda.

Rozszerzoną ochronę

Zapewniamy szeroki wybór dodatkowych opcji ubezpieczenia: utraty zniżek, szyb, ochrony prawnej, bagażu oraz ubezpieczenie od szkód wynikających z nierówności na drodze.

Dopasuj sposób finansowania!

We współpracy z Volkswagen Financial Services Polska tworzymy skuteczne i kompleksowe rozwiązania finansowe dla każdego rodzaju floty. Staramy się, byś współpracując z nami zyskał jak najwięcej. Zapewniamy Twojej flocie indywidualne podejście i dopasowane do Twoich potrzeb sposoby finansowania floty. Naszą ofertę dedykujemy małym i średnim przedsiębiorstwom, a także dużym Klientom korporacyjnym.

Znajdź salon w pobliżu

Szczegóły na temat oferty uzyskasz u sprzedawcy.

Poznaj więcej szczegółów

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać!