Aplikacja Kalendarz sprawi, że łatwiej będzie Ci gospodarować czasem każdego dnia, zwłaszcza, jeśli dużo czasu spędzasz za kierownicą, czy dość często zdarza Ci się utknąć w korku. Bez konieczności wyjmowania telefonu, będziesz mieć możliwość zarządzania umówionymi spotkaniami, zwyczajnie obsługując wyświetlacz systemu infotainment.

W czym pomoże Ci kalendarz?

Przejrzysty harmonogram na wyświetlaczu infotainment

 

Telekonferencje w samochodzie

 

Nawigacja po miejscach spotkań

 

Jak zainstalować aplikację

Zamów aplikację i zainstaluj ją w systemie infotainment swojego samochodu. Jak?

Instalacja poprzez system infotainment

Instalacja za pośrednictwem portalu Škoda Connect

Dostępność dla Twojej Škody

Dostępność aplikacji dla Twojej Škody możesz sprawdzić tutaj. Aplikacja Kalendarz jest dostępna dla samochodów, jeśli posiadają one systemy infotainment najnowszej generacji Amundsen lub Columbus oraz aktywowane są usługi Škoda Connect. Samochód musi być także podłączony do Internetu - przez hotspot telefonu komórkowego lub przez Cubic Data. Aby uruchomić aplikację, należy połączyć ją z kontem Google.

Odkryj więcej aplikacji dla systemu infotainment

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.