ŠKODA IV CHARGER INNOWACYJNA STACJA ŁADOWANIA - WALLBOX

Jednym z najczęstszych powodów, dla których kierowcy nie decydują się na zakup samochodu elektrycznego, jest obawa przed wyczerpaniem się akumulatora podczas jazdy. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu do ładowania samochodu w domu, jakim jest ŠKODA iV Charger, uzupełnianie akumulatora okaże się tak proste, jak ładowanie telefonu lub laptopa.

Jeśli używasz samochodu elektrycznego tylko do podróżowania na krótkich dystansach, instalacja wallboxa w Twoim garażu ograniczy potrzebę ładowania samochodu w stacjach publicznych. Wallbox zainstalowany przy zalecanym łączu 3-fazowym (11 kW) ładuje samochód elektryczny szybciej niż domowe gniazdka i w sposób bardziej efektywny. Dodatkowo, 2 z 3 dostępnych modeli ŠKODA iV Charger mogą być obsługiwane przez dedykowana aplikację.

Ładowarki ŠKODA iV Charger to oferta firmy Elli - oficjalnego dostawcy urządzeń elektro-mobilnych dla koncernu VW.

Nowoczesna stacja ładowania wallbox – dowiedz się więcej o najbardziej wydajnym systemie ładowania aut w domu.

Dobór odpowiedniego wallobxa łączy się z kilkoma aspektami technicznymi. Skontaktuj się więc z najbliższym Dealerem ŠKODA, który pomoże Tobie w konfiguracji optymalnej wersji urządzenia.

ŠKODA iV Charger – dane techniczne

Zapoznaj się już dziś z ofertą wallboxów ŠKODA iV Charger od firmy Elli i wybierz stację ładowania wallbox do swojego garażu

Instalacja ŠKODA iV Charger

Możesz znaleźć własnego partnera serwisowego lub skontaktować się z partnerem instalacyjnym, zalecanym przed producenta wallboxów: ​

Avitron Polska

​ tel.: +48 500 111 345

​e-mail: vw@avitron.pl

www.avitron.pl