Škoda iV Charger

Walbox Škoda iV Charger został zaprojektowany do ładowania zelektryfikowanych modeli Škody w domu lub w pracy. Ten naścienny punkt ładowania jest obecnie oferowany w trzech wariantach, z których wszystkie pobierają prąd przemienny do ładowania samochodu z mocą do 11 kW. Wyższe warianty są wyposażone w połączenie internetowe, dzięki czemu można nimi sterować na przykład za pomocą aplikacji mobilnej. Najwyższa wersja oferuje licznik energii elektrycznej, dzięki czemu możesz szybko i łatwo rozliczać wielu kierowców.

Poznaj szczegóły oferty w sklepie Elli!

Uniwersalna ładowarka Škoda iV

Naładuj swój samochód elektryczny z gniazdka elektrycznego, zawsze i wszędzie.

Uniwersalny kabel do ładowania umożliwia wygodne ładowanie w domu i w podróży. Dzięki kompaktowym wymiarom i wadze ok. 3 kg kabel jest łatwy w transporcie. Wymienna końcówka pozwala na korzystanie zarówno z domowego gniazdka 230 V jak i przemysłowego gniazda trójfazowego 400 V 16 A (tzw. "siły").

Podstawowe dane

Wtyczki

Instalacja Škoda iV Charger

Ewentualne pytania dotyczące instalacji Škoda iV Charger w Twoim domu, należy kierować do swojego instalatora lub skorzystać z instalatora rekomendowanego przez Škodę:

Avitron Polska

​tel.: +48 500 111 345

​e-mail: vw@avitron.pl

www.avitron.pl

FAQ


Cena różni się w zależności od rynku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z autoryzowanym partnerem Škody.

Instalacja musi zostać przeprowadzona przez elektryka zgodnie z instrukcją montażu. W przeciwnym razie stacja ładowania może utracić gwarancję i nie działać prawidłowo.

Nie można sterować stacją ładowania Wallbox za pomocą Infotainment, ale można sterować ładowaniem pojazdu, dostosowując moc ładowania i ustawiając czas ładowania. Ustawienia te są ważne tylko dla danego pojazdu, a nie dla innych użytkowników stacji ładowania. Każda stacja ładowania ma diody stanu wskazujące proces ładowania, błąd obsługi itp. Nasze inteligentne stacje ładowania (Connect i Connect+) są połączone z aplikacją Powerpass, dzięki czemu można nimi zdalnie sterować i zarządzać.

Standardowy okres gwarancji na nasze stacje ładowania wynosi dwa lata.

Tak, oczywiście. Ładowarka Škoda iV Connect+ posiada certyfikowany licznik energii elektrycznej i autoryzację kartą RFID, która może być wykorzystana do zapewnienia uczciwego rozliczania poszczególnych użytkowników. Przegląd energii zużywanej przez każdego użytkownika stacji ładowania można zobaczyć w aplikacji Powerpass zarządzanej z poziomu telefonu.

Karta ładowania znajduje się w opakowaniu inteligentnej stacji ładowania.