Poznaj Škoda Connect – usługi online, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień! Dzięki nim Twój samochód zyska szereg nowych funkcji, obejmujących rozrywkę w trakcie podróży i wspiera Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź wszystkie funkcje i możliwości!

Portal Škoda Connect

MyŠkoda App

MyŠkoda App Connect połączy Twoją Škodę ze smartfonem i smartwatchem.

Infotainment online

Rozwiązanie Infotainment Online pomogą Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu za każdym razem. Są one dostępne dla nawigacji Amundsen i Columbus.

 Zobacz dostępność usług Škoda Connect

Care Connect: proaktywny serwis

Usługa Proactive jest gotowa pomóc Ci w razie awarii lub innych problemów związanych ze stanem Twojego pojazdu. Samochód automatycznie skontaktuje się z centrum serwisowym lub wezwie pomoc w razie drobnego wypadku. Usługa Proactive Service jest kompatybilna z większością systemów informacyjno-rozrywkowych i może stanowić wyposażenie standardowe lub opcjonalne.

Care Connect: Zdalny dostęp/ 𝗶V zdalne funkcje

Zdalny dostęp to zupełnie nowy sposób komunikowania się z samochodem poprzez połączenie auta ze smartfonem. Będziesz mógł używać telefonu do sterowania samochodem i odbierania powiadomień o jego stanie. Niektóre funkcje dostępne są tylko dla pojazdów elektrycznych.

Połączenie alarmowe / eCall

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jest system Emergency Call lub eCall, który jest bezpłatny przez cały okres użytkowania samochodu.

Okres próbny dla samochodów używanych

Wiele samochodów zmienia właściciela po 3–4 latach użytkowania. W związku z tym należy się spodziewać, że w niedługim czasie wiele pojazdów używanych będzie wyposażonych w Škoda Connect. Jednak w przypadku tych pojazdów w segmencie II licencje na usługi Škoda Connect straciły ważność.

Bezpłatny miesiąc Infotainment Online / Care Connect


Aby przyciągnąć Klientów i zaoferować możliwość zapoznania się z Infotainment Online / Care Connect stworzyliśmy specjalne pakiety okresów próbnych, których ważność trwa 1 miesiąc.

Okres próbny dla Infotainment Online / Care Connect jest dostępny wyłącznie do jednokrotnego wykorzystania dla każdego konta klienta dla każdego pojazdu.

Pakiety Infotainment Online oraz Care Connect. (w zależności od wyposażenia pojazdu) (MOD2, MOD3) Funkcje na żądanie (FOD) nie są obecnie obsługiwane!

1. Klienci muszą założyć konto Škoda Connect i dodać pojazd.

2. W ramach procesu aktywacji swojego pojazdu w Škoda Connect, zostaną poinformowani o wygaśnięciu pakietów usług.

3. Jeśli co najmniej jeden pakiet wygasł, klient musi odwiedzić sklep Škoda Connect.

4. Na stronie z pakietami dostępna jest nowa opcja „Wypróbuj za darmo”. Po kliknięciu przycisku klient zostaje poproszony o potwierdzenie.

Uwaga: Co w przypadku, gdy przycisk będzie widoczny, ale okaże się nieaktywny?

Istnieją dwie przyczyny:

a) usługi są włączone i jeszcze nie wygasły (nie ma potrzeby aktywowania okresu próbnego),

b) nie można wykorzystać żądanego okresu próbnego w związku z ochroną przed nadużyciami (różne powody).

Pracujemy nad tym, aby w przyszłości przycisk „Wypróbuj za darmo”, był widoczny tylko wówczas, gdy jego użycie będzie możliwe.

Po zakończeniu darmowego okresu próbnego usługi wygasną, klient w wiadomości e-mail zostanie poproszony o ewentualne płatne odnowienie pakietów za pośrednictwem sklepu Škoda Connect.

Sklep

Klient za pomocą portalu Škoda Connect może zamówić i zakupić online nowe usługi lub przedłużyć te istniejące, które wygasają w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Za każdym razem Klient jest informowany przed upływem terminu ważności danej usług.

Portal Škoda Connect

Portal Škoda Connect umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi usługami Škoda Connect.

MyŠkoda App

MyŠkoda App pozwala zdalnie monitorować i sterować samochodem Škoda.

Dostępność Škoda Connect

Tutaj sprawdzisz dostępność usługi Škoda Connect w swoim kraju.

Škoda Connect Lite

Masz starszy samochód?

Nie ważne, Ty także możesz korzystać z wybranych funkcjonalności Škoda Connect, dzięki Škoda Connect Lite.

Škoda Connect Portal - Rejestracja i aktywacja
pdf (1.5 MB)