Powerpass Map wykorzystuje funkcjonalność aplikacji mobilnej Powerpass i integruje ją z systemem Infotainment Škody Enyaq. Daje ona również możliwość przyznawania punktów konkretnym stacjom ładowania i zbierania ocen przesłanych przez innych użytkowników.

Jakich korzyści możesz się spodziewać?

Wyszukiwanie i filtrowanie stacji ładowania

Znajdź stacje ładowania znajdujące się najbliżej Twojego samochodu lub w pobliżu miejsca, w którym chcesz naładować akumulator, korzystając z prostej wyszukiwarki.

Szczegółowe informacje o stacjach ładowania online

Unikaj czekania, gdy wszystkie ładowarki są zajęte. Dzięki Powerpass Map możesz z wyprzedzeniem sprawdzić dostępność punktów ładowania.

Nawigacja do najbliższej stacji ładowania

Wyświetla najbliższą lub najlepiej ocenianą stację ładowania i prowadzi do niej bezpośrednio poprzez nawigację samochodową.

Opinie na żywo

W Powerpass Map można wyświetlać lub przekazywać online oceny i opinie na temat stacji ładowania.

Jak zainstalować aplikację

1. Przejdź do sklepu w systemie Infotainment i wybierz aplikację Powerpass Map.

2. Kliknij "Przejdź do zamówienia".

3. Zaakceptuj warunki użytkowania i zamów aplikację.

4. Teraz możesz korzystać z aplikacji Powerpass Map i wszystkich jej funkcji.

FAQ


Powerpass Map jest dostępny dla wszystkich pojazdów z linii Škoda Enyaq wyposażonych w system ME 3.0 lub nowszy.

Nie, do zainstalowania i korzystania z Powerpass Map nie jest wymagane konto ani subskrypcja Powerpass.

Nie, nie musisz być zalogowany do aplikacji. Zalogowanie się jednak znacznie poprawia obsługę klienta dzięki śledzeniu GPS, odblokowaniu funkcji opinii i nie tylko. Główni użytkownicy są zalogowani automatycznie i mogą się wylogować, naciskając przycisk "Wyloguj" w sekcji Profil aplikacji. Użytkownicy inni niż główni nie są zalogowani, ale mogą to zrobić za pomocą swojego identyfikatora Škoda ID (również w sekcji Profil).

Za instalację Powerpass Map nie są pobierane żadne opłaty.

Tak, aplikacja wyświetla znacznie więcej stacji ładowania. Stacje ładowania w sieci Powerpass są oznaczone logo Powerpass.

Nie, obecnie aplikacja wyświetla jedynie informacje. Użytkownicy zarządzają swoim profilem i subskrypcją Powerpass za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Gdy klient z subskrypcją Powerpass jest zalogowany, aplikacja wyświetla ceny ładowania powiązane z subskrypcją klienta. W przypadku klientów bez subskrypcji Powerpass aplikacja wyświetla taryfę Powerpass "Charge Free".

Aby uzyskać szybszy dostęp do Powerpass Map, klienci mogą dodać aplikację do menu szybkiego dostępu w dolnej części ekranu systemu Infotainment.

Samochody elektryczne Škody

Wejdź z nami do świata samochodów elektrycznych Škoda!

Sprawdź szczegóły korzystania ze Škoda Connect na stronie https://skodaid.vwgroup.io/terms-and-conditions