Bądź dobrze poinformowany! Chcesz poznać najnowsze wiadomości z kraju i z zagranicy, interesujesz się gospodarką, polityką lub sportem? Wystarczy, że zainstalujesz bezpłatną aplikację Aktualności, by wszystkie bieżące informacje i wiadomości z ostatniej chwili pojawiły się na ekranie Twojego systemu infotainment.

Czego możesz się spodziewać?

Dodaj swoje ulubione kanały


Wybierz to, co Cię interesuje


Wyszukiwanie według słów kluczowych


Jak zainstalować aplikację

Zamów aplikację i zainstaluj ją w systemie infotainment swojego samochodu. Jak?

Instalacja poprzez system infotainment

Instalacja poprzez portal connect

Dostępność dla Twojej Škody

Dostępność aplikacji dla Twojej Škody możesz sprawdzić  tutaj. Aplikacja News dostępna jest dla samochodów z systemami infotainment najnowszej generacji Amundsen lub Columbus oraz z aktywnymi usługami Škoda Connect.

Odkryj więcej aplikacji dla systemu infotainment

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu.

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku.

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.