Podróżuj jeszcze bezpieczniej! Aplikacja Traffication w Twoim systemie infotainment zadba a to, byś był dobrze poinformowany o wydarzeniach na drodze, a także ostrzeże Cię, jeśli zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku. Wszystko to bez konieczności otwierania aplikacji za każdym razem, gdy prowadzisz samochód.

Co robi aplikacja?

Ostrzeżenie o złym kierunku jazdy

 

Automatyczne powiadomienia od Škody korzystającej z aplikacji

 

Ostrzeżenie o niekorzystnych warunkach pogodowych

 

Alerty o zdarzeniach na drodze wysłane przez innych kierowców Škody

 

Jak zainstalować aplikację

Zamów aplikację i zainstaluj ją w systemie infotainment swojego samochodu. Jak?

Instalacja poprzez system infotainment

Instalacja za pośrednictwem portalu Škoda Connect

Dostępność dla Twojej Škody

Dostępność aplikacji dla Twojej Škody możesz sprawdzić  tutaj. Aplikacja Traffication jest dostępna dla samochodów, wyposażonych w systemy infotainment najnowszej generacji Amundsen lub Columbus wraz z aktywowanymi usługami Škoda Connect

Odkryj więcej aplikacji dla systemu infotainment

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Oferty

Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.