Umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie Škoda

Wypełnij formularz i czekaj na telefon od naszego doradcy, który ustali z Tobą wszystkie szczegóły.

Co zyskujesz korzystając z usług autoryzowanego serwisu Škoda?

Kompleksowa obsługa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów, dostęp do oryginalnych części, szybka i skuteczna pomoc, a także atrakcyjne oferty cenowe – to tylko niektóre z korzyści zarezerwowane dla kierowców korzystających z Autoryzowanych Serwisów Škody.

W Autoryzowanych Serwisach Škody pracują specjaliści, którzy najlepiej znają się na samochodach tej marki. W ramach kompleksowej obsługi nie tylko naprawią istniejące usterki, ale także sprawdzą wszystkie szczegóły dbając o stan techniczny pojazdu i zapobiegając przyszłym awariom. Serwis zawsze odbywa się zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi producenta. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę dostosowaną do potrzeb swojego samochodu i mogą zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiednich specjalistów.

Pakiety przeglądów

Ciesz się drogą ze swoją Škodą bez żadnych zmartwień, z wykupionym pakietem przeglądów serwisowych. To wygoda i bezpieczeństwo, które docenisz. Kup pakiet przeglądów serwisowych bez wychodzenia z domu!

Akcesoria sezonowe

Wyróżnij się na drodze ze spersonalizowanymi akcesoriami Škody. Zadbaj nie tylko o wygląd pojazdu, ale także swój. Kolekcja Škody to gadżety dla prawdziwego fana marki.