Aplikacja Oferty poinformuje Cię o specjalnych okazjach dostępnych u naszych partnerów znajdujących się na Twojej trasie. Może się okazać, że czekają na Ciebie korzystne rabaty w naszych autoryzowanych salonach, na partnerskich stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Jakich korzyści możesz się spodziewać?

W zależności od Twojej lokalizacji, możesz korzystać z ofert specjalnych naszych partnerów. A ponieważ liczba naszych partnerów stale rośnie, masz pewność, że stale będzie też rosła liczba ofert - z biegiem czasu korzyści będzie coraz więcej.

Škoda

Możesz zaoszczędzić przygotowując swój samochód do nadchodzącego sezonu.Wystarczy, że zlecisz nam to zadanie i skorzystasz z naszych rabatów.

Stacje benzynowe

Tankując na naszych partnerskich stacjach benzynowych zorientujesz się, że są one przyjazne dla Twojego portfela. Możesz też liczyć na inne korzyści.

Restauracje

W naszych partnerskich restauracjach zaspokoisz swój głód, a z apetycznym rabatem będzie Ci smakowało jeszcze bardziej!

Jak to działa?

Odkryj oferty specjalne naszych partnerów

Za każdym razem, gdy będziesz przejeżdżać obok któregokolwiek z naszych partnerów, Twój system Infotainment automatycznie pokaże Ci aktualne oferty specjalne.

Otrzymuj kupony rabatowe na e-mail

Kliknij na ofertę, aby zobaczyć jej szczegóły. Kliknij na przycisk "Pobierz kupon", aby otrzymać kupon rabatowy. Zostanie on od razu wysłany na Twój adres e-mail.

Wskażemy Ci trasę do naszych partnerów

Jeśli nie wiesz, jak dotrzeć do któregokolwiek z naszych partnerów, wystarczy, że klikniesz w przycisk "Nawiguj".

Zrealizuj zniżki u naszych partnerów

Po prostu pokaż naszemu partnerowi kupon rabatowy, który otrzymałeś pocztą elektroniczną. Teraz pozostaje już tylko cieszyć się specjalną ofertą!

Jak aktywować aplikację

Możesz łatwo aktywować aplikację w systemie infotainment swojego samochodu. Jak?

Instalacja poprzez system infotainment

Dostępność dla Twojej Škody

Dostępność aplikacji dla Twojej Škody możesz sprawdzić tutaj. Aplikacja Oferty dostępna jest dla samochodów z najnowszą generacją systemów infotainment Amundsen lub Columbus oraz z aktywnymi usługami Škoda Connect.

Chcesz zostać naszym partnerem?

Stale rozbudowujemy naszą sieć partnerów, aby oferta dla naszych klientów była bogata i zróżnicowana. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dalszych informacji lub współpracą z nami, prosimy o kontakt.

Odkryj więcej aplikacji dla systemu infotainment

Kalendarz

Miej swój kalendarz zawsze pod ręką. Połącz kalendarz ze swoim kontem Google, by móc sprawdzać terminarz, a nawet wykonywać połączenia telekonferencyjne z samochodu.

Traffication

Możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, na czym skorzystają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Bezpośrednio na wyświetlaczu systemu infotainment aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniach, które mają miejsce na Twojej trasie, a także ostrzeże Cię, jeśli przypadkowo zaczniesz wjeżdżać na autostradę w niewłaściwym kierunku.

Pogoda

Dzięki tej aplikacji na bieżąco uzyskasz informacje o warunkach pogodowych panujących tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a także wzdłuż całej trasy wyznaczonej przez nawigację. Również kiedy dotrzesz na miejsce, możesz mieć pewność, że pogoda Cię nie zaskoczy.

Aktualności

Bądź dobrze poinformowany! Dodaj swoje ulubione kanały informacyjne do systemu infotainment, by już nigdy nie umknęły Ci żadne wiadomości.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Zaświeciła się nieznana kontrolka ostrzegawcza i nie wiesz, jak na nią zareagować? Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi zawsze będziesz mieć pod ręką przydatne wskazówki dotyczące Twojego samochodu, gdziekolwiek jesteś.