Wykonywanie regularnych przeglądów pomoże Ci utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym, dzięki czemu będziesz mógł czuć się bezpiecznie. ŠKODA do nowo zakupionych przez Klientów modeli (z obecnej oferty ŠKODY) oferuje dwa okresy przeglądowe: QI6 oraz QI4.

QI6 PRZEGLĄDY

W tym wariancie Twój okres przeglądów jest stały. Przegląd wykonujesz do 30 tys. km lub do 2 lat. Wymiana oleju następuje maksymalnie do 30 tys. km lub do 2 lat.

QI4 PRZEGLĄDY

W tym wariancie Twój okres przeglądów jest stały. Przegląd wykonujesz do 30 tys. km lub do 2 lat. Wymiana oleju następuje co 15 tys. km lub 1 rok.

PRZEGLĄD ROCZNY

Zgodnie z listą producenta między innymi: sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego, przedniej szyby, stanu hamulców, poziomu płynu hamulcowego, poziomu oleju, stanu akumulatora, stanu opon i zestawu do naprawy opon.

PRZEGLĄD OLEJOWY

Wymiana oleju i filtra oleju, sprawdzenie klocków hamulcowych i wyzerowanie SIA

PRACE DODATKOWE

Sprawdzenie+wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju ATF i filtra do skrzyni DSG, filtra powietrza, filtra paliwa, mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, oleju silnikowego+filtr+zerowanie SIA, płynu hamulcowego, akumulatora syreny autoalarmu oraz oczyszczenie hamulców bębnowych


REZERWACJA WIZYTY ONLINE

ZNAJDŹ DEALERA