Ładuj wszędzie jedną kartą

Dzięki karcie Powerpass możesz w prosty sposób doładować swój samochód elektryczny w ponad 140 tys. punktów ładowania publicznego w Europie. To jedna karta do obsługi stacji ładowania różnych operatorów. Będziesz także mieć możliwość przejrzenia wszystkich danych dotyczących ładowania i płatności w jednej aplikacji. Powerpass jest dostępny od czasu uruchomienia pierwszego ENYAQ i zapewni Ci również dostęp do sieci szybkiego ładowania IONITY. Powerpass to usługa świadczona przez firmę Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

Przestań tankować. Naładuj!

Łatwa w użyciu i wygodna - o to właśnie chodzi w usłudze Powerpass. To wygodne rozwiązanie do ładowania poza domem, z którego możesz od rau korzystać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, obejrzyj krótki film.

Jaką taryfę wybierzesz dla swojego powerpassa?

Kupując Enyaq iV, możesz wybrać jedną z trzech ograniczonych czasowo ofert taryfowych – „Charge Free”, „Simply Charge” i „Charge Faster”. „Charge Free” nie zawiera miesięcznych opłat i będzie właściwym wyborem, jeśli nie planujesz często korzystać z publicznych stacji ładowania. „Simply Charge” składa się z miesięcznej opłaty zaczynającej się od 24,99 zł oraz niskich cen zarówno za regularne, jak i szybkie ładowanie publiczne. Taryfa „Charge Faster” może wynosić 0 zł opłaty miesięcznej dla samochodów z pakietem DC lub 49,99 zł bez pakietu i oferuje jeszcze niższe ceny za publiczne ładowanie.

Aplikacja Powerpass

Powerpass to wygodna, kompleksowa aplikacja do ładowania dla klientów Škoda Auto. Aplikacja pomoże Ci w ładowaniu zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu podczas korzystania z wallboxa Škoda iV Charger.

Kable do ładowania

DC

Szybkie ładowanie publiczne

50 - 125 kW (Enyaq iV)

Kabel ładujący Mode 4 (część stacji)

AC

Ładowanie publiczne

7,2 - 11 kW (Enyaq iV)

3,6 kW (Octavia iV, Superb iV)

Kabel do ładowania MODE 3