Ładuj wszędzie dzięki Powerpass

Ponad 630 000 punktów ładowania - Trzy plany - Jedna aplikacja, jedna karta

Dzięki Powerpass możesz ładować swoją elektryczną Škodę praktycznie wszędzie. Wystarczy jedna karta i jedna aplikacja, aby:

  • znaleźć i uzyskać dostęp do tysięcy stacji ładowania w całej Europie,
  • cieszyć się przystępnymi cenami w trzech planach, dostosowanych do Twoich potrzeb,
  • bez wysiłku zarządzać każdym aspektem procesu ładowania.

Sprawdź, ile czasu zajmie ładowania Twojej Škody?

Skorzystaj ze specjalnego kalkulatora

Proces aktywacji usługi Powerpass

Wybierz preferowaną taryfę

Najpierw wybierz taryfę ładowania, która najbardziej Ci odpowiada. Do wyboru są taryfy Charge Free, Simply Charge i Charge Faster. Jeśli nie masz pewności, która z nich jest dla Ciebie najlepsza, możesz dowiedzieć się więcej o taryfach poniżej. Upewnij się, że sparowałeś numer VIN swojego pojazdu z usługą Powerpass, aby odblokować specjalne oferty taryfowe i Plug&Charge.

Obróć telefon

*Aktualne ceny na 20.03.2024 zgodnie z taryfikatorem usługodawcy Elli. Po więcej informacji zajrzyj na: https://www.elli.eco/en/home.

** Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

*** Funkcja Plug & Charge odnosi się do pojazdów z rodziny ENYAQ z najnowszym oprogramowaniem ME3. Proces ładowania można wygodnie rozpocząć w kompatybilnych punktach. Wystarczy podłączyć kabel ładujący. Samochód jest automatycznie identyfikowany w punkcie ładowania.

**** Abonament można zmienić w zależności od preferencji i potrzeb. Klient nie jest związany jednym planem.

Gdzie naładować?

Rozpocznij teraz

1. Zainstaluj aplikację MyŠkoda

2. Wybierz plan

3. Sparuj kartę Powerpass

4. Rozpocznij ładowanie

FAQ


Powerpass zapewnia dostęp do kompleksowej sieci ładowania. Skorzystaj z mapy ładowania w aplikacji, aby znaleźć obsługiwane stacje ładowania.

Możesz wybrać jeden z trzech planów - Charge Free, Simply Charge i Charge Faster. Sprawdź, który plan jest dla Ciebie najlepszy.

Taryfa zapewnia dostęp do stacji ładowania w całej Europie. Samo ładowanie nie jest objęte planem. Za energię zużytą do ładowania samochodu płaci się oddzielnie, na podstawie rzeczywistego zużycia. Szczegóły oferty dostępne są w aplikacji MyŠkoda i dostępnym powyżej kalkulatorze taryf.

W aplikacji MyŠkoda, podczas wybierania planu. Ponadto wraz z domową ładowarką Škoda iV wysyłamy dwie karty Powerpass.

Tak, potrzebujesz karty, ponieważ wiele punktów ładowania nie jest jeszcze w stanie połączyć się z aplikacją.

Sprawdź w aplikacji MyŠkoda, czy masz aktywną subskrypcję i czy karta RFID jest sparowana i ustawiona jako domyślna do ładowania. Jeśli aplikacja nie działa, użyj karty RFID do uwierzytelnienia i ładowania. Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z obsługą klienta, korzystając z danych kontaktowych na karcie RIFD lub w aplikacji.