Ładowanie z Powerpass

Powerpass to wygodna, kompleksowa aplikacja, która pozwali Ci na wygodne ładowanie publiczne Twojej Škody Enyaq. Jedna karta Powerpass daje Ci możliwość ładowania swojego pojazdu w ponad 540 tys. stacji ładowania na terenie całej Europy. Ponadto, sprawdzisz w niej dane dotyczące ładowania Twojej Škody oraz płatności w jednej aplikacji.

Plug & Charge - podłącz i ładuj

Ten wypróbowany i przetestowany system, dostępny od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego modelu Škody Enyaq, zapewnia również dostęp do sieci szybkiego ładowania IONITY. W pojazdach z serii Enyaq z aktualnym oprogramowaniem ME3 ładowanie można wygodnie rozpocząć na kompatybilnych stacjach ładowania. Wystarczy podłączyć kabel ładujący, dzięki nowej funkcji Podłącz i ładuj. Identyfikacja pojazdu odbywa się całkowicie automatycznie na stacji ładowania. Wszystkie nowe modele Škody oparte na modułowej platformie pojazdów elektrycznych (MEB) będą również wyposażone w tę funkcję w przyszłości.

Sprawdź, ile czasu zajmie ładowania Twojej Škody?

Skorzystaj ze specjalnego kalkulatora

Proces aktywacji aplikacji Powerpass

Wybierz preferowaną taryfę

Najpierw wybierz taryfę ładowania, która najbardziej Ci odpowiada. Do wyboru są taryfy Charge Free, Simply Charge i Charge Faster. Jeśli nie masz pewności, która z nich jest dla Ciebie najlepsza, możesz dowiedzieć się więcej o taryfach poniżej. Upewnij się, że sparowałeś numer VIN swojego pojazdu z aplikacją Powerpass, aby odblokować specjalne oferty taryfowe i Plug&Charge.

Obróć telefon

* Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

** Funkcja Plug & Charge odnosi się do pojazdów z rodziny ENYAQ z najnowszym oprogramowaniem ME3. Proces ładowania można wygodnie rozpocząć w kompatybilnych punktach. Wystarczy podłączyć kabel ładujący. Samochód jest automatycznie identyfikowany w punkcie ładowania.

*** Abonament można zmienić w zależności od preferencji i potrzeb. Klient nie jest związany jednym planem.

Zaplanuj podróż z Powerpass Map

Powerpass Map wykorzystuje funkcjonalność aplikacji mobilnej Powerpass i integruje ją z systemem Infotainment Škody Enyaq. Daje ona również możliwość przyznawania punktów konkretnym stacjom ładowania i zbierania ocen przesłanych przez innych użytkowników.

Aplikacja Powerpass

Odkryj aplikację Powerpass. Dzięki niej możesz wygodnie ładować swój samochód zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu podczas korzystania z wallboxa Škoda iV Charger.

Samochody elektryczne Škody

Wejdź z nami do świata samochodów elektrycznych Škoda!