Łączność

Dzięki ŠKODA Connectivity nigdy nie będziesz odcięty od świata. Gdziekolwiek pojedziesz, zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi i będziesz mieć pewność, że wszystko jest pod ręką. Bez względu na to, gdzie Cię poniesie droga.

SYSTEMY INFOTAINMENT

Do każdego modelu ŠKODY można wybrać kilka systemów informacyjno-rozrywkowych z ekranami do wielkości 10-cali. Działają szybko i oferują wiele funkcji!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

UPDATE PORTAL

Mapy w nawigacji systemu informacyjno-rozrywkowego można aktualizować za pomocą specjalnego Portalu.

Dowiedz się więcej

LISTA KOMPATYBILNOŚCI

Zapoznaj się z listą urządzeń kompatybilnych z systemami informacyjno-rozrywkowymi ŠKODA.

Dowiedz się więcej

SMARTLINK+

Dzięki systemowi SmartLink+ - integrującemu Apple CarPlay, Android Auto i MirrorLink™ - samochodowy system informacyjno-rozrywkowy pozwala kierowcy bezpiecznie korzystać z telefonu podczas jazdy. Po sparowaniu z pojazdem można obsługiwać połączenia i wiadomości, słuchać muzyki lub z łatwością korzystać z nawigacji. SmartLink+ daje także dostęp do interesujących danych z jazdy w wybranych modelach, takich jak ekonomia, dynamika czy informacje serwisowe.

ANDROID AUTO

Android Auto rozszerza możliwości platformy Android do samochodu. Dzięki temu znane aplikacje i usługi będziesz mógł przeglądać na ekranie samochodu. Kompatybilność z Android 5.0 i wyższymi wersjami.

Dowiedz się więcej

APPLE CARPLAY

Apple CarPlay współdziała z aplikacjami z Twojego iPhona w czasie jazdy i przekazuje je na wyświetlacz samochodu. Kompatybilność z iPhone 5 i wyższymi modelami.

Dowiedz się więcej

MIRRORLINK™

Lubisz słuchać swojej muzyki ze smartfona lub korzystać z jego nawigacji? Z wszystkich jego funkcji będziesz mógł korzystać na ekranie samochodu dzięki MirrorLinkTM.

Dowiedz się więcej

APLIKACJE ŠKODA MOBILE

Wypróbuj różne aplikacje ŠKODY, dając swojemu smartfonowi mnóstwo nowych funkcji. Sprawdzaj zdalnie stan swojego samochodu, oglądaj relacje sportowe na żywo lub graj w wybraną grę. Jest w czym wybierać, dlatego zapoznaj się z pełnym przeglądem aplikacji!

POŁĄCZONE SAMOCHODY

Którykolwiek z nowych modeli ŠKODY wybierzesz, będziesz miał do dyspozycji najnowszą technologię z zakresu łączności. Uzyskasz zdalny dostęp do swojego samochodu za pomocą smartfona lub wezwiesz pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Najmniejszy model, CITIGOe iV, posiada dodatkowo aplikację Move&Fun, która może przekształcić Twój smartfon w system informacyjno-rozrywkowy, wykorzystywany do przesyłania danych z pojazdu, odtwarzania mediów lub jako system nawigacji.