Pakiet olejowy

Skorzystaj z pakietu olejowego przeznaczonego dla samochodów używanych marki Škoda. Dzięki niemu – korzystając z pomocy fachowców- możesz kontrolować stan techniczny Twojego samochodu, a - co za tym idzie- uniknąć kosztownych napraw i awarii.

W ciągu 2 lat możesz zlecić:

Wymiany oleju silnikowego

 Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu

*Cena obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia wymiany pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

Pakiet olejowy

Jest ważny przez 24 miesiące

Możesz z niego skorzystać od razu w dowolnym autoryzowanym serwisie Twojej marki pojazdu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.