Dla wygody kierowcy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co powiedziałaby Twoja Škoda, gdyby potrafiła mówić? Dzięki nowej aplikacji Škoda Connect Lite będziesz mógł się dowiedzieć!

Pobierz ją i spraw, aby Twój samochód był inteligenty w każdym calu. Dzięki aplikacji pojazd przekaże Ci informacje zwrotne na temat Twojej jazdy i stylu prowadzenia. W aplikacji możesz także śledzić swoje podróże w specjalnym dzienniku. Connect Lite jest przeznaczony dla samochodów Škody produkowanych po 2008 roku.

Škoda Connect Lite

Odkryj wszystkie zalety aplikacji!

Wszystko, czego potrzebujesz

Aby korzystać z możliwości jakie niesie za sobą Škoda Connect Lite potrzebujesz:

Odpowiedni model Škoda

Aplikację dla wybranych samochodów Škoda możesz używać dla modeli wyprodukowanych po 2008 roku. Dowiedz się, czy dotyczy to Twojej Škody. Sprawdź listę wspieranych modeli, którą znajdziesz poniżej.

Adapter Data Plug

Adapter Data Plug jest dostępny w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Škoda. Zakupisz go u najbliższego Autoryzowanego Partnera Serwisowego Škoda. Sprawdź ofertę w Sklepie Škody!

Aplikacja Skoda Connect Lite na smartphone

Możesz pobrać aplikację zupełnie za darmo. Dostępna jest ona dla systemów Android (5.0 lub nowszych) lub iOS (9.0 lub nowszych).

Škoda ID

Aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy funkcji, pobierz aplikację i utwórz konto. To proste!

Wspierane modele Škoda

Aby sprawdzić, czy Twój samochód może obsługiwać aplikację Škoda Connect Lite, skontaktuj się z salonem Škoda.

Bądź bliżej swojego partnera serwisowego

Kontakt z autoryzowanym serwisem Škoda nigdy nie był łatwiejszy. Dzięki aplikacji Škoda Connect Lite możesz poprosić o umówienie wizyty u wybranego Partnera Serwisowego. Zajmie to tylko chwilę.

Jeśli zbliża się przegląd Twojej Škody lub na desce rozdzielczej zapali się kontrolka ostrzegawcza, umów się na wizytę w serwisie za pośrednictwem aplikacji i skorzystaj z jego usług najwyższej jakości. W razie wypadku lub awarii skorzystaj z kolei z Połączenia telefonicznego, aby natychmiast uzyskać profesjonalną pomoc. Aplikacja pomoże Ci połączyć się z pomocą drogową Škoda Assistance czynną 24/7.

Nie czekaj! Pobierz Škoda Connect Lite już dziś!