MyŠKODA APP

MyŠKODA APP

MyŠKODA APP połączy Twoją ŠKODĘ ze smartfonem i smartwatchem. Ta funkcja jest dostępna z wybranymi pakietami ŠKODA Connect: Infotainment Online lub Care Connect.

connect app

ŠKODA Connect

Dzięki MyŠKODA APP będziesz mieć swój samochód zawsze pod kontrolą. Uzyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji pojazdu z dowolnego miejsca i o dowolnej porze za pomocą smartfona lub smartwatcha. Funkcja ta jest dostępna w oparciu o zamówiony pakiet ŠKODA Connect: Infotainment Online lub Care Connect.

Sprawdź w dowolnym momencie zasięg samochodu lub dane z ostatnich podróży. A może masz wątpliwości, czy zamknąłeś samochód? Nie martw się, dzięki aplikacji ŠKODA Connect szybko to sprawdzisz.

Za pomocą funkcji „Ostatnia pozycja parkingowa” łatwo znajdziesz swój samochód. Możesz także zdalnie użyć klaksonu lub uruchomić światła, by szybciej go zauważyć.

Planujesz trasę? Prześlij ją z domu bezpośrednio do nawigacji swojej ŠKODY.

Dzięki funkcji Planowania Podróży, ŠKODA Connect jest z Tobą cały czas - sprawdza Twój kalendarz i na podstawie rzeczywistych informacji o ruchu drogowym powiadamia Cię, kiedy musisz wyjść z domu, by zdążyć na spotkanie lub w inne miejsca.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę