Innowacje ŠKODA

NIEUSTANNIE PRZYSPIESZAMY

Aby wciąż się rozwijać, dostarczać kierowcom lepsze samochody i usprawniać każdy z ich elementów, pogoń za innowacjami towarzyszyła marce ŠKODA od momentu jej powstania, czyli od ponad 120 lat. Do dzisiaj naszym celem jest tworzenie samochodów, które są nie tylko środkiem transportu, ale także wzorem dynamicznego designu, Przemyślanych Rozwiązań i przyjemności z jazdy. Poznaj nasze innowacje i ciesz się nowymi doświadczeniami.

PORTAL ŠKODA CONNECT

Poznaj ŠKODA Connect – usługi online, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień! Dzięki temu Twój samochód zyska szereg nowych funkcji, obejmujących rozrywkę na drodze i Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź wszystkie funkcje i możliwości!

MyŠKODA APP

MyŠKODA APP Connect połączy Twoją ŠKODĘ ze smartfonem i smartwatchem.

INFOTAINMENT ONLINE

Rozwiązanie Infotainment Online pomogą Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu za każdym razem. Są one dostępne dla nawigacji Amundsen i Columbus.

Zobacz dostępność usług ŠKODA Connect


PORTAL ŠKODA CONNECT

Portal ŠKODA Connect umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi usługami ŠKODA Connect.

Dowiedz się więcej

MyŠKODA APP

MyŠKODA APP pozwala zdalnie monitorować i sterować samochodem ŠKODA.

DOSTĘPNOŚĆ ŠKODA CONNECT

Tutaj sprawdzisz dostępność usługi ŠKODA Connect w swoim kraju.

Dowiedz się więcej

POZNAJ SWOJE WSPARCIE

Samochód zapewni Ci niewielką pomoc podczas manewrowania z przyczepą lub zaparkuje samodzielnie.

Więcej o parkowaniu

ŠKODA potrafi samodzielnie jechać w korku i odczytywać znaki drogowe.

Więcej o przyjemności jazdy

ŠKODA potrafi samodzielnie zatrzymać się w sytuacji awaryjnej i powiadomić Cię, gdy potrzebujesz przerwy w długiej trasie.

Więcej o pewności prowadzenia

PRODUKCJA 4.0

Mówiąc o innowacjach w motoryzacji, większość z nas myśli o technologii stosowanych bezpośrednio w samochodach. Jednak równie ważny jest sposób produkcji. W ŠKODZIE nieustannie dbamy o to, aby nasza produkcja była przyjazna dla środowiska i dostosowana do najnowszych wymagań rynkowych.

CARE CONNECT: ZDALNY DOSTĘP/ 𝗶V ZDALNE FUNKCJE

Zdalny dostęp to zupełnie nowy sposób komunikowania się z samochodem poprzez połączenie auta ze smartfonem. Będziesz mógł używać telefonu do sterowania samochodem i odbierania powiadomień o jego stanie. Niektóre funkcje dostępne są tylko dla pojazdów elektrycznych.

NOWE FUNKCJE NA ŻĄDANIE DLA TWOJEJ ŠKODY

Nowa OCTAVIA to pierwszy model ŠKODY, w którym wprowadzono funkcje na życzenie. Dzięki tej innowacyjnej technologii w systemie infotainment możesz wygodnie dobierać i kupować nowe funkcje, które wcześniej można było zamawiać tylko przed wyprodukowaniem samochodu. Oferta funkcji, która może się różnić w zależności od kraju, znajduje się w Sklepie na portalu ŠKODA Connect lub bezpośrednio w systemie informacyjno-rozrywkowym samochodu.

ŠKODA AUTO DIGILAB: INNOWACYJNY HUB

Wprowadzaniem innowacji i dostarczaniem nowych pomysłów na usługi cyfrowe oraz rozwiązania mobilne zajmuje się ŠKODA AUTO DigiLab. To miejsce, gdzie twórcze pomysły poddawane są szczegółowym badaniom, by następnie trafić do nowych modeli rodem z przyszłości.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody