Dlaczego warto wybrać zasilanie elektryczne

Samochody elektryczne są bardziej przyjazne dla portfela

Oprócz ochrony środowiska, oszczędzasz pieniądze. Koszty eksploatacji i serwisowania samochodów elektrycznych są niższe w porównaniu z samochodami z silnikiem spalinowym. Właściciele korzystają też z wielu innych przywilejów takich jak darmowe parkowanie.

Ładowanie jest szybkie i łatwe

Akumulator samochodu elektrycznego można naładować niemal wszędzie: z domowego gniazdka 230 V, z ładowarki ściennej lub z publicznych stacji ładowania i stacji szybkiego ładowania. Obowiązuje jedna prosta zasada: im wyższa moc ładowania, tym szybszy proces ładowania. Jeśli raz spróbujesz, przekonasz się, że jest to prawie tak łatwe, jak ładowanie smartfona.

Bez obaw o dalekie podróże

Samochody elektryczne oferują zasięg znacznie przekraczający to, czego potrzebujesz w ciągu przeciętnego dnia, bez względu na pogodę, styl jazdy czy obciążenie. A jeśli potrzebujesz samochodu na dłuższą podróż, np. na wakacje, możesz naładować swój samochód elektryczny w stale powiększającej się sieci i stacji szybkiego ładowania, które są szybkie i proste w użyciu, zwłaszcza z naszym Powerpass.

W pełni elektryczny czy hybrydowy

Škoda Enyaq Coupé

Nowa Škoda Enyaq Coupé jest zarówno imponująco stylowa, jak i aerodynamicznie efektywna. Model jest dostępny w 2 wersjach mocy: 80 i 80x. 

Škoda Enyaq

Nasz pierwszy całkowicie elektryczny SUV Škody oferuje najnowocześniejsze technologie.  Możesz wybierać spośród wielu akumulatorów różniących się pojemnością i wydajnością.

Škoda Superb iV

Hybrydowy wariant plug-in naszego flagowego modelu zapewnia moc systemową do 160 kW i maksymalny moment obrotowy 400 Nm.

Ile będzie kosztować moja Škoda?

Posiadanie samochodu elektrycznego ma tak wiele zalet!

Dzięki niższym kosztom użytkowania i serwisu niż w przypadku samochodów z silnikami spalinowymi, pojazdy elektryczne stanowią o wiele bardziej atrakcyjną ofertę dla właścicieli.

Dowiedz się więcej o ładowaniu w domu

Możliwości Škody Enyaq

Skorzystaj z wskazówek na każdą porę roku i ciesz się potencjałem w pełni elektrycznego samochodu.

Gdzie znaleźć publiczne ładowarki?

Poznaj bliżej e-Mobilność dzięki mobilnym aplikacjom

Aplikacja PowerPass

Powerpass to wygodna aplikacja do ładowania typu "wszystko w jednym" dla klientów Škoda Auto. Aplikacja ta pomoże Ci w ładowaniu publicznym oraz w ładowaniu domowym, gdy będziesz korzystać ze swojej inteligentnej ładowarki Škoda iV Charger.

Aplikacja myŠkoda

Uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji swojego pojazdu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą swojego smartfona.

Skonfiguruj swój wymarzony model Škody

Przejdź do konfiguratora

Poznaj samochody elektryczne Škoda

Dowiedz się więcej o możliwościach samochodów elektrycznych

Kliknij w poniższy przycisk i sprawdź naszą obszerną bazę wiedzy o samochodach elektrycznych.