DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZASILANIE ELEKTRYCZNE?

Samochody elektryczne są bardziej przyjazne dla portfela

Oprócz ochrony środowiska, oszczędzasz pieniądze. Koszty eksploatacji i serwisowania samochodów elektrycznych są niższe w porównaniu z samochodami z silnikiem spalinowym. Właściciele korzystają też z wielu innych przywilejów, takich jak bezpłatne parkowanie w miastach, dojazd do centrum miasta czy zwolnienie z opłat za korzystanie z płatnych odcinków autostrad A1 i A4.

Ładowanie jest szybkie i łatwe

Akumulator samochodu elektrycznego można naładować niemal wszędzie: z domowego gniazdka 230 V, z ładowarki ściennej lub z publicznych stacji ładowania i stacji szybkiego ładowania. Obowiązuje jedna prosta zasada: im wyższa moc ładowania, tym szybszy proces ładowania. Jeśli raz spróbujesz, przekonasz się, że jest to prawie tak łatwe, jak ładowanie smartfona.

Bez obaw o dalekie podróże

Samochody elektryczne oferują zasięg znacznie przekraczający to, czego potrzebujesz w ciągu przeciętnego dnia, bez względu na pogodę, styl jazdy czy obciążenie. A jeśli potrzebujesz samochodu na dłuższą podróż, np. na wakacje, możesz naładować swój samochód elektryczny w stale powiększającej się sieci publicznych stacji ładowania i stacji szybkiego ładowania, które są szybkie i proste w użyciu, zwłaszcza z naszym Powerpass.

W PEŁNI ELEKTRYCZNY CZY HYBRYDOWY?

ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

Nowa ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV jest zarówno imponująco stylowa, jak i aerodynamicznie efektywna. Model jest dostępny w 3 wersjach mocy: 60,80 i 80x oraz oferuje maksymalny zasięg do 540 km* na jednym ładowaniu.

ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV

Najmocniejsza ŠKODA na drodze posiada sportowe podwozie i napęd 4×4, a dzięki elektrycznemu układowi napędowemu o mocy 220 kW** oferuje imponujące osiągi.

ŠKODA ENYAQ iV

Nasz pierwszy całkowicie elektryczny SUV ŠKODY oferuje najnowocześniejsze technologie i zasięg do 520 km*. Możesz wybierać spośród wielu akumulatorów różniących się pojemnością i wydajnością.

ŠKODA OCTAVIA iV

Ten hybrydowy układ napędowy typu plug-in wytwarza łączną moc 150 kW i maksymalny moment obrotowy 350 Nm, a jego zasięg przy zasilaniu energią elektryczną wynosi do 68 km*.

ŠKODA SUPERB iV

Hybrydowy wariant plug-in naszego flagowego modelu zapewnia moc systemową do 160 kW i maksymalny moment obrotowy 400 Nm oraz zasięg elektryczny do 64 km*.

ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ MOJA ŠKODA?

Posiadanie samochodu elektrycznego ma tak wiele zalet!

Dzięki niższym kosztom paliwa i konserwacji niż w przypadku samochodów z silnikami spalinowymi, a także dzięki zachętom podatkowym oferowanym przez rządy niektórych krajów, pojazdy elektryczne stanowią o wiele bardziej atrakcyjną ofertę dla właścicieli.

MOŻLIWOŚCI ŠKODY ENYAQ iV

Skorzystaj z wskazówek na każdą porę roku i ciesz się potencjałem w pełni elektrycznego samochodu.

GDZIE ZNALEŹĆ PUBLICZNE ŁADOWARKI?

UJARZMIJ EMOBILNOŚĆ DZIĘKI MOBILNYM APLIKACJOM

APLIKACJA POWERPASS

Powerpass to wygodna aplikacja do ładowania typu "wszystko w jednym" dla klientów ŠKODA AUTO. Aplikacja ta pomoże Ci w ładowaniu publicznym oraz w ładowaniu domowym, gdy będziesz korzystać ze swojej inteligentnej ładowarki ŠKODA iV Charger.

APLIKACJA myŠKODA

Uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji swojego pojazdu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą swojego smartfona.

Pytania?

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE AKUMULATORŁADOWANIEPOWERPASS
Czy znasz różnice między hybrydą plug-in, a całkowicie elektycznym samochodem?
Czy wiesz na jak długo wystarcza ładowanie akumulatora w samochodach iV?
Czy wiesz jak ładować swój samochód elektryczny?
Czy wiedziałeś, że jedna karta pozwala ładować Twoje auto gdziekolwiek chcesz?

SKONFIGURUJ MODEL

Przejdź do konfiguratora