Ładowanie w dowolnym miejscu za pomocą jednej karty

Naładuj życie z Powerpass by Elli

Z kartą Powerpass możesz skorzystać z punktów ładowania wielu dostawców. Zobaczysz wszystkie swoje dane dotyczące ładowania i płatności w jednej aplikacji. Powerpass zapewnia dostęp do sieci szybkiego ładowania IONITY. Powerpass to usługa świadczona przez firmę Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

Aplikacja Powerpass

Powerpass to wygodna, kompleksowa aplikacja do ładowania dla Klientów samochodów marki Škoda. Aplikacja pomoże Ci w ładowaniu zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu podczas korzystania z wallboxa Škoda Charger.

Jak rozpocząć ładowanie z Powerpass?

Instrukcja

Pobierz aplikację

Zamów kartę

Połącz kartę

FAQ


Powerpass zapewnia dostęp do kompleksowej sieci ładowania. Skorzystaj z mapy ładowania w aplikacji, aby znaleźć obsługiwane stacje ładowania.

Do wyboru są trzy taryfy - Charge Free, Simply Charge i Charge Faster. Więcej informacji można znaleźć po zalogowaniu do aplikacji Powerpass.

W aplikacji Powerpass, podczas wybierania taryfy.

Tak, potrzebujesz karty, ponieważ wiele punktów ładowania nie jest jeszcze w stanie komunikować się z aplikacją.

Sprawdź w aplikacji Powerpass, czy subskrypcja jest aktywna i upewnij się, że karta RFID jest sparowana i ustawiona jako domyślna do ładowania. Jeśli aplikacja nie działa, użyj karty RFID do uwierzytelnienia i ładowania. Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z obsługą klienta, korzystając z danych kontaktowych na karcie RIFD lub w aplikacji.

Gdzie znaleźć publiczne ładowarki?

Powerpass Map

Rozwiązanie wewnątrz systemu Infotainment

Powerpass Map wykorzystuje funkcjonalność aplikacji mobilnej Powerpass i integruje ją z systemem Infotainment Enyaq. Daje ona również możliwość przyznawania punktów konkretnym stacjom ładowania i zbierania ocen przesłanych przez innych użytkowników.

Plug&Charge

Plug&Charge (P&C) umożliwia automatyczne i bezpieczne uwierzytelnianie publicznego ładowania poprzez proste podłączenie pojazdu elektrycznego do stacji ładowania.

FAQ


Tak, rejestracja jako główny użytkownik w MyŠkoda jest niezbędna do aktywacji Plug&Charge w Enyaq.

Nie, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z produktami i usługami.

Skorzystaj z funkcji mapy w aplikacji Powerpass, aby zobaczyć, które stacje ładowania w Twojej okolicy są kompatybilne z Plug&Charge.

Tylko taryfy Simply Charge i Charge Faster są kompatybilne z Plug&Charge. Taryfa Charge Free nie jest kompatybilna z Plug&Charge.

Samochody elektryczne Škody

Wejdź z nami do świata samochodów elektrycznych Škoda!