W Škodzie zależy nam na stałym rozwoju, popularyzowaniu innowacyjnych technologii i wyznaczaniu trendów w branży motoryzacyjnej, ale nie tylko! Chcemy też edukować w aspekcie bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Z przyjemnością prezentujemy naszych ambasadorów - Kasię Niewadomą, Mikołaja Marczyka i Bartosza Huzarskiego, którym tak, jak nam, przyświeca hasło: Let’s explore!

Kasia Niewiadoma

Powiedzieć o niej: “polska kolarka szosowa, zawodniczka niemieckiego zespołu Canyon SRAM Racing”, to jak nie powiedzieć nic. Mając niespełna 28 lat zapisała się na kartach światowego kolarstwa, stając w 2022 roku na podium Tour de France. Zajęła wtedy 3 miejsce! W 2023 roku powtórzyła ten sukces zajmując ponownie trzecie miejsce na podium prestiżowego wyścigu. Została też mistrzynią świata w Gravelowych Mistrzostwach Świata 2023 we włoskim Pieve di Soligo.

Zobacz, co słychać u Kasi!

Tam gdzie prowadzi pasja

Mikołaj “Miko” Marczyk

Niezwykle uzdolniony kierowca rajdowy, który w 2021 zdobył tytuł II vice Mistrza Europy w rajdach samochodowych, Rajdowego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej i Mistrza Europy Juniorów Michelin Talent Factory. W 2023 Mikołaj Marczyk zakończył sezon Rajdowych Mistrzostw Świata WRC występem w Rajdzie Europy Centralnej. Załoga ORLEN Team zajęła 5 miejsce w WRC 2 oraz 4 miejsce w WRC 2 Challenger. Ten wynik pozwolił dołączyć do 10 najlepszych załóg rajdowych w kategorii Rally2 na całym świecie. 

Zobacz, co słychać u Mikołaja

Miko Marczyk testuje modele Škody!

Bartosz Huzarski

Doświadczony kolarz szosowy, który ma na swoim koncie wiele startów oraz zwycięstw w największych wyścigach. Swoją pasję do dwóch kółek przekazuje kolejnym pokoleniom. Postanowił stworzyć szkółki kolarskie we współpracy z klubem z Sobótki. Prowadzenie „Huzar Bike Academy” okazało się jego nową pasją. Z przyjemnością obserwujemy jego działania, śledź newsy razem z nami!

Zobacz, co słychać u Bartosza

Obejrzyj filmy z udziałem Bartka