W Škoda zależy nam na stałym rozwoju, popularyzowaniu innowacyjnych technologii i wyznaczaniu trendów w branży motoryzacyjnej, ale nie tylko! Chcemy też edukować w aspekcie bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Z przyjemnością prezentujemy naszych ambasadorów - Kasię Niewadomą, Mikołaja Marczyka i Bartosza Huzarskiego, którym tak, jak nam, przyświeca hasło: Let’s explore!

Kasia Niewiadoma

Powiedzieć o niej: “polska kolarka szosowa, zawodniczka niemieckiego zespołu Canyon SRAM Racing”, to jak nie powiedzieć nic. Mając niespełna 28 lat zapisała się na kartach światowego kolarstwa, stając w 2022 roku na podium Tour de France. Zajęła wtedy 3 miejsce! Ten sukces jedynie zaostrzył apetyt, bo tego lata, znów możemy podziwiać Kasię w tym prestiżowym wyścigu.

Zobacz, co słychać u Kasi

Mikołaj “Miko” Marczyk

Niezwykle uzdolniony kierowca rajdowy, reprezentujący zespół ŠKODA Polska Motorsport. Jego tytułów nie sposób zliczyć. W sezonie 2019 został najmłodszym w historii Rajdowym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. A w samym 2021 zdobył tytuł II vice Mistrza Europy w rajdach samochodowych, Rajdowego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej i Mistrza Europy Juniorów Michelin Talent Factory. Miko nie jedzie dalej... on jedzie po więcej!

Zobacz, co słychać u Mikołaja

Miko Marczyk testuje modele Škody!

Bartosz Huzarski

Doświadczony kolarz szosowy, który ma na swoim koncie wiele startów oraz zwycięstw w największych wyścigach. Swoją pasję do dwóch kółek przekazuje kolejnym pokoleniom. Postanowił stworzyć szkółki kolarskie we współpracy z klubem z Sobótki. Prowadzenie „Huzar Bike Academy” okazało się jego nową pasją. Z przyjemnością obserwujemy jego działania, śledź newsy razem z nami!

Zobacz, co słychać u Bartosza

Rowerowe nowinki od Bartosz Huzarskiego