Przedstawiamy najnowszy model w naszej gamie - Škodę Elroq, która rozbudzi Twoją ciekawość. Nowa stylistyka marki "Modern Solid" zachwyca świeżym, dynamicznym wyglądem. Emblemat Škoda na masce jest teraz jeszcze bardziej widoczny, podkreślając nowy kierunek w projektowaniu modeli Škody. Zachwyć się elektryzującymi reflektorami LED Matrix, które nadają dzielonym przednim światłom wyjątkowego charakteru. A innowacyjna osłona chłodnicy "Tech-Deck Face", będąca nowoczesną interpretacją klasycznej kratki, urzeka swoim płaskim i szerokim kształtem. Nowa Škoda Elroq to więcej niż samochód.

Minimalistyczny wygląd zewnętrzny łączy w sobie solidność, funkcjonalność i autentyczność, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i siły. Przestronne wnętrze wita Cię wyjątkowym komfortem i praktycznością.

Ekologiczny, w pełni elektryczny, z silnikiem elektrycznym na tylnej osi dla napędu na tylne koła lub dwoma silnikami elektrycznymi w wersji z napędem na wszystkie koła, Elroq będzie Twoim towarzyszem przygód podczas każdej podróży, gdy będziesz odkrywać świat.