Wnętrze ŠKODY KODIAQ RS – gwarancja komfortu

September 27, 2018
Wnętrze debiutującej na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu ŠKODY KODIAQ RS to połączenie przestronnej i komfortowej przestrzeni oraz praktyczności. Dzięki sportowemu charakterowi oraz silnikowi wysokoprężnemu o mocy 176 kW (240 KM), KODIAQ RS dostarczać będzie jego posiadaczom wielu emocji.

Już na pierwszy rzut oka we wnętrzu samochodu swoim sportowym charakterem wyróżniają się fotele ze zintegrowanymi zagłówkami. Czerwone detale widoczne m.in. w nowym emblemacie RS wyraźnie kontrastują z perforowaną Alcantarą, nadając wnętrzu agresywnego stylu. Przykuwające uwagę czerwone przeszycia znaleźć można m.in. na centralnym podłokietniku, ale i na podłokietnikach w drzwiach.

Sportowy design detali

KODIAQ RS to gwarancja komfortu i emocji. Wymagający kierowcy docenią wielofunkcyjną kierownicę, która została utrzymana w sportowym duchu, podkreślonym przez znajdujący się na niej emblemat RS. Pozostałe elementy takie jak elegancka tablica rozdzielcza, czarna podsufitka czy nakładki na pedały wykonane ze stali nierdzewnej dopełniają dynamiczny wygląd ŠKODY KODIAQ RS.

Pierwszy SUV marki w gamie modeli RS to samochód, który pozwoli kierowcy w pełni doświadczać mocy gwarantowanej przez silnik 176 kW (240 KM), a pasażerów usatysfakcjonuje swoją przestronnością. KODIAQ RS dostępny będzie w wersji pięcio- lub siedmioosobowej.

Ostatnie newsy