Wirtualny Salon ŠKODY

Wirtualny Salon ŠKODY umożliwia prezentację najnowszych modeli podczas transmisji na żywo

Wirtualny Salon ŠKODY umożliwia prezentację najnowszych modeli podczas transmisji na żywo

31. 3. 2020

Od dwóch lat Wirtualny Salon ŠKODY umożliwia wszystkim klientom zapoznanie się podczas transmisji na żywo z najnowszymi modelami dostępnymi w ofercie marki. Profesjonalni doradcy ŠKODY prezentują online zalety i najciekawsze funkcjonalności najnowszych modeli, pomagając tym samym w wyborze odpowiedniego auta dla każdego klienta. Po transmisji istnieje możliwość indywidualnej rozmowy oraz rozmowy online z doradcą, podczas której odpowiada on na wszystkie pytania związane z określonym modelem i prezentuje go klientowi. Połączenie z Wirtualnym Salonem ŠKODY możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki. Transmisje podzielone są tematycznie i odbywają się codziennie.

Digitalizacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów strategii ŠKODY. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Wirtualny Salon.

Niewątpliwą zaletą Wirtualnego Salonu ŠKODY jest fakt, że klienci mogą na żywo obejrzeć interesujące ich modele i poznać wszystkie szczegóły auta, którego zakupem są zainteresowani. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mogą znaleźć auto, które odpowie na ich potrzeby, bez konieczności wychodzenia z domu. W Wirtualnym Salonie to klient decyduje o tym, jakie cechy pojazdu zostaną mu zaprezentowane podczas rozmowy z doradcą. W razie potrzeby ekspert ŠKODY może przesłać dodatkowe materiały dotyczące danego modelu: cenniki, katalogi lub zdjęcia. Ekspert pomoże również przejść przez cały proces zamówienia samochodu online za pośrednictwem dedykowanej platformy.

Fachowe informacje na temat konkretnych modeli, ich funkcjonalności oraz działania systemów bezpieczeństwa dostępne są również w ramach Interaktywnej Akademii ŠKODY. To cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców, które odbywają się również w trybie online i umożliwiają klientom lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań stosowanych przez markę. Transmisje na żywo odbywają się codziennie o stałych godzinach, a ich harmonogram dostępny jest na stronie internetowej importera.

Jak skorzystać z Wirtualnego Salonu ŠKODY?

Aby nawiązać połączenie z Wirtualnym Salonem ŠKODY wystarczy wejść na stronę internetową importera i kliknąć w widget Wirtualnego Salonu. Można również dodatkowo podać numer telefonu, na który po zakończeniu prezentacji oddzwoni doradca w celu przeprowadzenia rozmowy indywidualnej. Rozmowa odbywa się przez telefon, a równoczesna transmisja na żywo z salonu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Połączenie z Wirtualnym Salonem i Interaktywną Akademią ŠKODY jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Do Wirtualnego Salonu SKODY można przejść bezpośrednio TUTAJ

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy