VERVA STREET RACING 2019 – FOTORELACJA

August 28, 2019
Ryk silników przyspieszający bicie serca każdego fana motoryzacji nie cichł w Gdyni przez cały weekend. Za nami 10. edycja imprezy Verva Street Racing, na której rajdowe atrakcje zapewniała także ŠKODA.

To było idealne zakończenie wakacji – piękna pogoda, nadmorska sceneria i ogromne ilości motorsportowych emocji. Nic dziwnego, że na trójmiejską odsłonę Verva Street Racing przybyło prawie 250 tysięcy osób. Popisy najlepszych kierowców w najszybszych i najmocniejszych maszynach, imponująca wystawa prawie pół tysiąca pięknych aut, pokazy lotnicze i koncerty – w Gdyni działo się naprawdę wiele, a w tym motoryzacyjnym święcie udział brała również ŠKODA Polska.

Jednym z gości specjalnych Verva Street Racing był Mikołaj Marczyk, który razem z Szymonem Gospodarczykiem spotkał się z kibicami rajdów w pełnym atrakcji dla całej rodziny ŠKODA Moto Fanparku. Oczywiście razem z nimi pojawiła się ŠKODA FABIA R5, którą każdy gość strefy ŠKODY mógł obejrzeć z bliska, a nawet zajrzeć pod maskę. Mikołaja można było zobaczyć także na torze, gdzie pokazał, co potrafi zarówno on, jak i rajdówka ŠKODY. Aktualny lider rajdowych mistrzostw Polski wziął udział w WRC Challenge i we wszystkich sesjach uzyskał najlepszy czas, dostarczając wspaniałych emocji kibicom.

Zapraszamy na naszą fotorelację z tego wydarzenia!

Ostatnie newsy