Sportowa elegancja: ŠKODA kręci z Mr. Vintage

Sportowa elegancja: ŠKODA kręci z Mr. Vintage

6. 12. 2016

Marka ŠKODA kontynuuje współpracę z Michałem Kędziorą, znanym w polskiej blogosferze jako Mr. Vintage. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja zaowocowała serią pięciu inspirujących reportaży, które pokazały czytelnikom, jak podróżować z klasą i odpowiedziały na podstawowe pytania związane z męską elegancją. Tegoroczna edycja rozwija tę koncepcję, pokazując stylowego gentlemana po godzinach w wersji sportowej.

Sportowa elegancja: ŠKODA kręci z Mr. Vintage

Mr. Vintage, w towarzystwie ŠKODY SUPERB Sportline, auta, które jest połączeniem elegancji i stylu z wyrazistym charakterem, odwiedza wyjątkowe miejsca na mapie Polski. Autor pokazuje miejsca, w których aktywność przeplata się z elegancją i dyscypliny, które dorobiły się swojej modowej legendy.

Mr. Vintage przekonuje, że strój w codziennym życiu jest niebywale istotnym elementem. Garść Jego praktycznych informacji i ekspercka wiedza stanowią kompleksowy przewodnik po męskim stylu, tym razem w wydaniu sportowym.

Doskonale w rolę towarzysza tej podróży wpisuje się ŠKODA SUPERB Sportline. Auto jest eleganckim i funkcjonalnym modelem, który zachwyca swoimi osiągami oraz wyjątkową linią nadwozia.

Nowy model wyznacza standardy w dziedzinie stylu, funkcjonalności i wygody pasażerów, charakteryzując się przy tym sportowym zacięciem, przestronnością, funkcjonalnością i dostępnością.

Zapraszamy do obejrzenia making of produkcji  oraz na blog  www.mrvintage.pl .