ŠKODA wspiera „FAJTERKI”

ŠKODA wspiera „FAJTERKI”

3. 8. 2017

„Fajterki’’ to serial dokumentalny, stworzony przez najpopularniejszą trenerkę fitness w Polsce, Ewę Chodakowską. Jego bohaterkami są kobiety, które dzięki trenerce, jej programom treningowym, spersonalizowanej diecie oraz ogromnej dawce motywacji przeszły spektakularną metamorfozę!

ŠKODA wspiera „FAJTERKI”

„Fajterki’’ to serial dokumentalny, stworzony przez najpopularniejszą trenerkę fitness w Polsce, Ewę Chodakowską. Jego bohaterkami są kobiety, które dzięki trenerce, jej programom treningowym, spersonalizowanej diecie oraz ogromnej dawce motywacji przeszły spektakularną metamorfozę! Zmieniając swoje ciało, zmieniły swoje życie, stając się inspiracją i motywacją dla innych. Marka ŠKODA towarzyszy Fajterkom, będąc partnerem pierwszego sezonu serialu.

„Bardzo cieszymy się z tej współpracy i trzymamy kciuki za każdą z bohaterek. ŠKODA jako marka bardzo chętnie angażuje się w projekty, które wspierają, inspirują i prowadzą do poprawy jakości życia, a tym samym bezpieczeństwa. Dbając już od dawna ze ŠKODA Auto Szkołą o bezpieczeństwo na drogach, zapewniając wsparcie wielu znaczących imprez rowerowych, czy myśląc o bezpieczeństwie w górach we współpracy z TOPR, przyszedł czas na Fajterki” – komentuje Katarzyna Misztal, Specjalista ds. Komunikacji marki ŠKODA.

„Fajterki wykorzystują narzędzie, jakim jest trening do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoje życie – często zmieniają pracę, odnajdują swoje pasje, nierzadko zmienia się ich życie osobiste. To dla mnie ogromny zaszczyt, że te pozytywne zmiany tworzą się przy moim udziale” - mówi Ewa Chodakowska.

Odcinki "Fajterek" są emitowane w każdy poniedziałek na profilu Ewy Chodakowskiej na Facebooku oraz na jej kanale YouTube.