ŠKODA przedstawia cennik modelu KAROQ SCOUT

March 7, 2019
Dostępny w standardzie napęd na cztery koła ze specjalnym trybem do jazdy po bezdrożach, srebrne osłony podkreślające uterenowiony charakter auta oraz najnowsze funkcjonalności z obszaru connectivity – to tylko niektóre wyróżniki ŠKODY KAROQ SCOUT. Specjalna wersja kompaktowego SUV-a dostępna jest z dwoma jednostkami napędowymi oraz sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową automatyczną przekładnią DSG.

ŠKODA KAROQ SCOUT to samochód doskonale nadający się do miejskiej i terenowej jazdy. Auto dostępne jest wyłącznie z napędem na cztery koła oraz obecnym w standardowym wyposażeniu trybem Offroad, pozwalającym na bezpieczne podróże poza asfaltowymi drogami.

Do wyboru są dwie jednostki napędowe: silnik benzynowy 1.5 TSI o mocy 110 kW (150 KM) w połączeniu z siedmiobiegową przekładnią DSG oraz jednostka wysokoprężna. Silnik 2.0 TDI o mocy 110 kW (150 KM) występuje w wyposażeniu standardowym z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową, automatyczną przekładnią DSG, dostępną jako opcja.

Wytrzymałość i terenowy charakter auta widać już na pierwszy rzut oka. KAROQ SCOUT posiada zestaw dodatkowych chromowanych i srebrnych elementów nadwozia, nakładki na nadkola i antracytowe, polerowane obręcze kół ze stopów lekkich „Braga”. Standardowe wyposażenie auta wzbogacono dodatkowo o reflektory Full LED, kamerę cofania czy pedały z nakładkami ze stali szlachetnej oraz oświetlenie LED Ambiente.

W ramach opcji ŠKODA KAROQ SCOUT oferuje najnowsze funkcjonalności z obszaru connectivity, takie jak: Virtual Cockpit czy usługi ŠKODA Connect, pozwalające na zdalne połączenie z pojazdem, dające dostęp do informacji drogowych oraz umożliwiające kierowcy pozostawanie zawsze w trybie online.

Dokładny cennik ŠKODY KAROQ SCOUT dostępny jest pod linkiem.

Ostatnie newsy