ŠKODA najlepszą firmą motoryzacyjną w Polsce

ŠKODA najlepszą firmą motoryzacyjną w Polsce

6. 2. 2017

Marka ŠKODA zdobyła tytuł najlepszej firmy motoryzacyjnej w Polsce w plebiscycie Auto Lider, organizowanym przez tygodnik „Motor” i miesięcznik „Auto Moto”. To wyjątkowy konkurs, ponieważ nagrody przyznają sami czytelnicy powyższych tytułów.

ŠKODA najlepszą firmą motoryzacyjną

Statuetkę w imieniu marki odebrała Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki.

„To zaszczyt odbierać statuetkę dla najlepszej firmy motoryzacyjnej w kraju. Pierwsze miejsce w kategorii Marka Roku, którą przyznali nam czytelnicy to dowód na to, jak bardzo wzmocniliśmy naszą atrakcyjność. Dzięki młodej i nowoczesnej gamie modelowej osiągnęliśmy w 2016 roku rekordowe wyniki, już po raz ósmy z rzędu kończąc rok na pozycji zdecydowanego lidera” - powiedziała Klaudyna Gorzan, odbierając statuetkę.

ŠKODA była najchętniej wybieraną marką samochodów w Polsce w 2016 roku. Czeska marka jest liderem rynku już ósmy rok z rzędu i przez cały czas umacnia swoją pozycje. W ostatnich dwunastu miesiącach dostarczyła polskim Klientom 52 296 samochodów, to jest aż o 17,5% więcej niż w roku 2015, podnosząc swój rynkowy udział do aż 12,56%. Globalnym sukcesem marki jest również rebranding salonów na całym świecie. Głównym założeniem nowego designu salonów ŠKODY jest osobista, bezpośrednia i otwarta komunikacja z Klientem. W Polsce, marka ŠKODA ma jedną z największych sieci dealerskich i serwisowych w Polsce. Obecnie na terenie całego kraju funkcjonują 82 salony dealerskie i 113 autoryzowanych punktów serwisowych. Salony ŠKODY prezentują odświeżony wizerunek marki. ŠKODA ma także bardzo rozbudowaną ofertę modelową i korzystną, innowacyjną ofertę finansowania. Marka ŠKODA debiutuje w tym roku w segmencie dużych SUV-ów modelem KODIAQ. To pierwsze 7-osobowe auto w historii marki, które uzupełni gruntownie zmodernizowaną, odmłodzoną i nowoczesną gamę modelową ŠKODY.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy