ŠKODA laureatem badania Marka Godna Zaufania

ŠKODA laureatem badania Marka Godna Zaufania w kategorii samochody osobowe

ŠKODA laureatem badania Marka Godna Zaufania w kategorii samochody osobowe

7. 6. 2018

Marka ŠKODA została nowym liderem 3. edycji rankingu Marka Godna Zaufania w kategorii samochody osobowe. Zgodnie z wynikami badania „My Company Polska”, ŠKODĘ cenią sobie szczególnie respondenci z dużych firm (ponad 36 procent wskazań).

W badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzanego przez instytut badawczy Kantar Millward Brown na zlecenie MY COMPANY POLSKA, przedsiębiorcy – reprezentanci sektora MŚP – wyłonili marki budzące ich największe zaufanie w 24 kategoriach. W kategorii „Samochód osobowy dla firm” zwyciężyła ŠKODA. Tegoroczny ranking pokazał, że coraz większe wyzwanie stanowi dotarcie do świadomości klientów. W poprzednich edycjach respondenci wymieniali od 300 do 350 marek, w tym roku liczba ta zmalała do 184.

„Budowanie zaufania do marki motoryzacyjnej to złożony proces wymagający dużego zaangażowania i codziennego wysiłku tak producenta, jak i importera oraz autoryzowanych punktów dealerskich, dzięki którym klienci mają możliwość bliższego poznania naszych aut. Marka ŠKODA od dziewięciu lat cieszy się pozycją niekwestionowanego lidera na rynku motoryzacyjnym, co nie byłoby możliwe gdyby nie zaufanie naszych klientów” – komentuje Klaudyna Gorzan, kierownik ds. PR marki ŠKODA.