ŠKODA KODIAQ RS

ŠKODA KODIAQ RS – gwarant sportowych emocji na pierwszych szkicach

ŠKODA KODIAQ RS – gwarant sportowych emocji na pierwszych szkicach

20. 9. 2018

Nowy czerwony emblemat, niebieski lakier, czarne elementy wykończenia – m.in. dzięki tym rozwiązaniom ŠKODA KODIAQ RS będzie wyróżniać się w ofercie marki. Pierwszy SUV w odmianie RS, charakterystycznej dla sportowych samochodów ŠKODY, zadebiutuje w październiku, podczas Paryskiego Salonu Samochodowego. Przedstawiamy szkice, zapowiadające ten model i po raz pierwszy prezentujące w pełni jego design.

ŠKODA KODIAQ RS to samochód dla tych, którzy na co dzień cenią ponadczasową elegancję połączoną z najwyższą jakością i sportowym charakterem. KODIAQ RS to także ponadprzeciętna moc – model został wyposażony w najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki (240 KM).

KODIAQ RS jako pierwszy SUV marki ŠKODA będzie dostępny z metalizowanym lakierem Błękit Race. Co więcej, jest pierwszym z rodziny RS, który posiada zupełnie nowe logo z czerwonym „V“ oznaczającym zwycięstwo, na kratce chłodnicy i z tyłu na pokrywie bagażnika.

Przednie i tylne zderzaki w nowym wydaniu

Specjalnie dla modelu KODIAQ RS, ŠKODA zmodyfikowała design zderzaków. Z przodu agresywny wygląd podkreślony jest przez dostępne w standardzie reflektory full LED. Z tyłu samochodu uwagę zwraca odblaskowy element, który rozciąga się na całej szerokości auta. To rozwiązanie wyróżniające wszystkie modele RS w ofercie marki. Pod tylnym zderzakiem dobrze widoczne jest zakończenie dwóch rur wydechowych, dzięki czemu auto ma wyraźnie sportowy charakter.

20-calowe felgi po raz pierwszy w standardzie

KODIAQ RS już w standardowym wyposażeniu jest wyposażony w 20-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich. To rozwiązanie, które debiutuje wraz z nowym modelem. Koła Xtreme w antracytowej stylistyce podkreślają dynamiczny charakter pojazdu. Układ hamulcowy, w tym 17-calowe tarcze i wyróżniające się, czerwone zaciski hamulcowe, pokazują że auto jest wprost stworzone, aby dostarczać kierowcom wielu sportowych emocji.

ŠKODA KODIAQ RS


Ostatnie newsy

Wszystkie newsy