ŠKODA KODIAQ najlepszym samochodem flotowym w kategorii SUV!

ŠKODA KODIAQ najlepszym samochodem flotowym w kategorii SUV!

30. 5. 2017

W ubiegły piątek, 26 maja w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Plebiscytu Fleet Awards Polska 2017. Najlepszym samochodem flotowym w kategorii SUV została bezkonkurencyjna ŠKODA KODIAQ.

ŠKODA KODIAQ najlepszym samochodem

Ubiegłotygodniowa Gala była zwieńczeniem największego, plenerowego spotkania fleet managerów w Polsce – Wielkiego Testu Flotowego. W tym roku odbył się on w pierwszych dniach maja, na terenie Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Marka ŠKODA udostępniła do testów i ocen jurorów, jak również do jazd miejskich ŠKODĘ KODIAQ. Jedną z atrakcji tegorocznego Wielkiego Testu Flotowego był specjalny tor, na którym ŠKODA KODIAQ dowiodła swoich kompetencji, a miłośnicy motoryzacji mogli pod okiem kierowców ze ŠKODA Auto Szkoły przeżyć prawdziwą off-roadową przygodę.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to projekt, który wyłania liderów wśród importerów oraz dostawców produktów i usług flotowych. O wyborze najlepszych aut flotowych decydowali fleet managerowie oraz dziennikarze motoryzacyjni.

Nagrodę dla ŠKODY KODIAQ odebrał Krzysztof Kołodyński, Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów marki ŠKODA.

„W imieniu marki ŠKODA serdecznie dziękuję za przyznaną nagrodę. KODIAQ to pierwszy model naszej marki w segmencie dużych SUV-ów. Z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń i powiększonym prześwitem to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych modeli, które kiedykolwiek stworzyła ŠKODA. Bardzo atrakcyjne ceny, bogate wyposażenie i korzystne metody finansowania sprawiają, że model KODIAQ odnosi sprzedażowe sukcesy w Polsce” – podsumował Krzysztof Kołodyński.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy