ŠKODA KODIAQ autem na każdą drogę!

ŠKODA KODIAQ autem na każdą drogę!

22. 6. 2017

W tegorocznej edycji "Samochodu Roku Playboya", w kategorii: Auto na każdą drogę, zwyciężyła ŠKODA KODIAQ. W tym roku gala była wyjątkowa, bowiem w 2017 roku polska edycja magazynu "Playboy" świętuje swoje 25-lecie. Impreza miała miejsce w restauracji Endorfina przy ulicy Foksal 2 w Warszawie.

ŠKODA KODIAQ autem na każdą drogę!

Na uroczystym wręczeniu nagród markę ŠKODA reprezentowała Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

„Podobnie jak magazyn Playboy, KODIAQ to symbol jakości i dobrego smaku, wskazujący nowe trendy dla osób, które cenią piękno życia! KODIAQ wyznaczył bowiem początek szeroko zakrojonej ofensywy marki ŠKODA w segmencie SUV-ów i jako samochód na każdą drogę, oferuje niesamowity design, wyjątkową przestrzeń, praktyczne i innowacyjne technologie, które spotykamy zazwyczaj w samochodach wyższej klasy. W imieniu swoim i marki ŠKODA bardzo dziękuję za pełne charakteru wyróżnienie dla ŠKODY KODIAQ” – powiedziała Klaudyna Gorzan odbierając nagrodę.

ŠKODA KODIAQ to pierwszy w historii marki duży SUV z wieloma bezprecedensowymi innowacjami. Przy długości 4,7 metra mieści w kabinie do siedmiu pasażerów lub jeden z największych w segmencie bagażników. Nowy, jeszcze silniej odwołujący się do emocji design oraz innowacyjne mobilne usługi online wprowadziły ŠKODĘ w nową erę, ale KODIAQ zachował przy tym wszystkie te zalety, które już od wielu lat pozwalają samochodom tej marki odnosić sukces w Polsce: doskonałą relację ceny do jakości oraz większą przestronność i funkcjonalność, niż w przypadku samochodów konkurencji.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy