ŠKODA KAROQ najlepszym samochodem praktycznym według plebiscytu The Best of Moto.pl

January 14, 2019
Wielozadaniowa ŠKODA KAROQ triumfuje! Według czytelników serwisu Moto.pl to właśnie ten model jest najlepszym samochodem praktycznym. Kompaktowy SUV marki został uhonorowany podczas gali wieńczącej plebiscyt The Best of Moto.pl, która odbyła się 10 stycznia w Warszawie.

- Nagroda w kategorii Samochód Praktyczny doskonale definiuje charakter ŠKODY KAROQ. To samochód wielozadaniowy, radzący sobie nie tylko na równych drogach asfaltowych, ale również na nieutwardzonych wyboistych trasach. To model, który łączy w sobie komfort i bezpieczeństwo z wysoką dawką adrenaliny – powiedziała Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR ŠKODA.

ŠKODA KAROQ to samochód, który wyróżnia się wysoką jakością, ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz doskonałym wyposażeniem. Posiadająca wymiary typowe dla kompaktowego SUV-a, mieści bardzo pojemną, komfortową kabinę, uwzględniającą przestronność miejsc siedzących w drugim rzędzie. W połączeniu z wszechstronnością modelu, zagwarantowaną przez gamę jednostek TSI i TDI o mocy od 115 do 150 KM, które można zestawić ze skrzynią manualną bądź automatyczną DSG, KAROQ jest idealnym wyborem rodzin oraz osób prowadzących aktywny styl życia.

Praktyczność na drodze zapewnia system wyboru profilu jazdy Driving Mode Select, który oferuje aż 5 trybów. Dzięki dedykowanym ustawieniom: Normal, Sport, Eco, Individual, Snow lub Offroad, model KAROQ zachowuje pełną kontrolę i efektywność przenoszenia napędu we wszystkich warunkach. W zapewnieniu bezpieczeństwa pomagają liczne kamery, czujniki oraz radary, z których korzystają systemy asystujące w prowadzeniu.

Nagroda w Plebiscycie The Best of Moto.pl, w którym zwycięzców poszczególnych kategorii wybierają czytelnicy serwisu Moto.pl to kolejny wyraz zaufania, którym konsumenci od lat obdarzają ŠKODĘ. W 2018 roku marka po raz dziesiąty utrzymała pozycję niekwestionowanego lidera rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Ostatnie newsy