ŠKODA KAROQ: już tysiąc zamówień

ŠKODA KAROQ: już tysiąc zamówień zebranych w Polsce

ŠKODA KAROQ: już tysiąc zamówień zebranych w Polsce

30. 1. 2018

Materiał na kolejny bestseller ŠKODY: po ledwie kilku tygodniach obecności na polskim rynku, zupełnie nowy kompaktowy SUV KAROQ zebrał już pierwszy tysiąc zamówień. W ślad za dużą popularnością większego modelu KODIAQ, wynik ten potwierdza rosnącą popularność marki w segmencie SUV i skuteczność ofensywy modelowej.

„Tysiąc pierwszych zamówień zebranych w tak krótkim czasie, jeszcze zanim model na dobre pojawił się na naszych drogach, to imponujące osiągnięcie, na które stać niewiele marek na polskim rynku” – mówi Dariusz Brodnicki, dyrektor sprzedaży marki ŠKODA w Polsce. „Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez świetnej pracy naszych autoryzowanych dealerów. Napływające już teraz zamówienia dobitnie pokazują, jak dużym zaufaniem cieszy się ŠKODA wśród Polaków”.

Na korzyść ŠKODY KAROQ przemawia atrakcyjna oferta. Cennik modelu obejmuje dwie bogato wyposażone wersje: AMBITION i STYLE. Dzięki bardzo przystępnym instrumentom finansowania, model jest dostępny już od zaledwie 879 zł miesięcznie.

Przypomnijmy, że ŠKODA KAROQ miała swoją światową premierę w maju 2017 roku w Sztokholmie. Polska, jako jeden z pierwszych rynków w Europie, przedstawiła cennik modelu już pod koniec września. Mierzący 4,4 metra długości kompaktowy SUV stawia drugi, po większym SUV-ie KAROQ, krok w postępującej ofensywie ŠKODY w tym, ciągle rozwijającym się, segmencie rynku. Wszechstronność modelu gwarantuje gama jednostek TSI i TDI o mocy od 115 do 150 KM, które można zestawić ze skrzynią manualną bądź automatyczną DSG. Atutem modelu jest także napęd 4x4, dzięki któremu ŠKODA udostępnia najwyższy poziom komfortu w ulubionych autach Polaków.