ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE: miejski SUV z przygodą

January 15, 2020
ŠKODA KAMIQ to pierwszy SUV marki, który został wypuszczony jako wariant SCOUTLINE.

Nowy poziom wykończenia z charakterystycznymi elementami nadwozia i tylnymi światłami LED w całości.

ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE będzie świętować swoją premierę na targach motoryzacyjnych w Genewie w marcu 2020 r.

Miasto Mladá Boleslav, 15 stycznia 2020 r. - Od sportowego do mocnego: ŠKODA wkrótce doda wersję SCOUTLINE do gamy miejskich SUV-ów KAMIQ. Po wariancie lifestyle MONTE CARLO, nowa ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE ma matowe czarne nakładki na nadkola, mocne srebrne elementy karoserii, duże 17- lub 18-calowe felgi aluminiowe oraz tylne światła LED w całości. Premiera miejskiego SUV-a z przygodą planowana jest na Geneva Motor Show w marcu 2020r.

ŠKODA KAMIQ to pierwszy SUV marki, który stał się dostępny jako wariant SCOUTLINE. Oprócz matowych czarnych podszewek nadkoli liczne srebrne elementy karoserii tworzą efektowny wygląd. ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE ma specjalny przedni spoiler z osłoną podwozia i tylnym dyfuzorem, wszystkie w tym samym srebrnym wykończeniu, co progi boczne, osłony lusterek zewnętrznych i relingi dachowe. Dodatkowymi atrakcjami są przyciemnione szyby boczne i tylne SunSet w połączeniu z chromowanymi ramami okiennymi. 17-calowe felgi aluminiowe Braga i opcjonalne 18-calowe felgi Crater mają polerowane antracytowe wykończenie. KAMIQ SCOUTLINE jest również standardowo wyposażony w tylne światła LED w całości i ma specjalną plakietkę.

Fotele ThermoFlux i ekskluzywne ozdobne wykończenia

Wnętrze KAMIQ SCOUTLINE oferuje dużo miejsca i ekskluzywne ozdobne wykończenia - z efektem jesionu w standardzie i ciemno szczotkowanym wzorem dostępnym jako opcja - uzupełnionym chromowanymi otworami wentylacyjnymi. Nakładki na pedały mają aluminiową konstrukcję. Podczas gdy przednie fotele z regulacją wysokości są wyposażone w specjalną tapicerkę SCOUTLINE wykonaną z oddychającego materiału ThermoFlux i mikrofibry Suedia, kierownica, dźwignia hamulca ręcznego i dźwignia zmiany biegów mają skórzane wykończenie. Białe, czerwone i pomarańczowe oświetlenie otoczenia LED oświetla konsolę środkową, schowki na drzwi, klamki i miejsce na nogi. Ponadto nowa KAMIQ SCOUTLINE jest wyposażona w lampki do czytania LED. Klienci mogą wybrać czarną podsufitkę, która dopełni wnętrze.

Szeroka gama kolorów i silników

ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE jest dostępna we wszystkich kolorach nadwozia i pełnej gamie silników dla tej serii, która obejmuje trzy silniki benzynowe, jeden diesel i G-TEC (CNG) napędzany gazem ziemnym, o mocy od 66 kW (90 KM) ) do 110 kW (150 PS).

Nowa ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE świętuje swoją premierę na Geneva Motor Show w marcu 2020r. Wprowadzenie na rynek planowane jest na czerwiec 2020 r.


Ostatnie newsy