ŠKODA FABIA najlepszym samochodem miejskim w Plebiscycie Auto Lider 2018

February 14, 2019
Przestronna i komfortowa nowa ŠKODA FABIA to lider w kategorii Auto Miejskie! Tak zdecydowały głosy czytelników tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto” w Plebiscycie Auto Lider 2018. Głosujący docenili m.in. zastosowanie zaawansowanych rozwiązań dostępnych wcześniej w droższych modelach.

ŠKODA FABIA to jeden z przebojów polskiego rynku i numer jeden w segmencie. Samochód może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. To auto, które doskonale sprawdza się na miejskich drogach, ale jest także świetnym partnerem wakacyjnych podróży. Nowa FABIA imponuje także szeregiem systemów asystujących kierowcy, które zapewniają komfort oraz podnoszą bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Są to m.in. BLIND SPOT DETECT, czyli czujnik martwego pola czy EASY LIGHT ASSIST.

ŠKODA FABIA to według czytelnikow i internautów głosujących w Plebiscycie Auto Lider 2018 najlepszy samochód miejski. Plebiscyt ten organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer i wchodzące w jego skład redakcje tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”.

- Wyróżnienie ŠKODY Fabii w kategorii Auto Miejskie to dla nas ogromny sukces. Przede wszystkim dlatego, że nagrodę tę otrzymujemy w wyniku głosowania czytelników i internautów, a więc tych, dzięki których zaufaniu cieszymy się mianem lidera rynku motoryzacyjnego w Polsce od 10 lat. Cieszymy się również, bo nagroda ta potwierdza, że ŠKODA Fabia to nieustannie jeden z ulubionych modeli Polaków. To model, który doskonale sprawdza się w codziennej, miejskiej jeździe – powiedziała Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR ŠKODY.

Ostatnie newsy