RAJDOWA BOVSKA W NOWYM „ODCINKU SPECJALNYM”

January 19, 2019
Bovska, wokalistka, kompozytorka i autorka przeboju „Kaktus”, podjęła rajdowe wyzwanie Mikołaja Marczyka i wsiadła do ŠKODY FABIA R5. Czy rajdowy test zda śpiewająco?

Spotkanie utalentowanej artystki i kameralny koncert w kokpicie wpłynęły rozluźniająco na wicemistrza Polski. Stało się to okazją do rozmowy na temat znaczenia odpoczynku w zawodzie kierowcy rajdowego.

W jaki sposób Bovska i Miko relaksowali się po przejechaniu w zawrotnym tempie zamkniętego betonowo-szutrowego toru w Mikołajkach? Stając na starcie bezpośredniego wyścigu!

Wokalistka wsiadła do najmocniejszej ŠKODY OCTAVIA RS zaś Marczyk do ŠKODY FABIA 1.0 MPI Co okaże się ważniejsze? Umiejętności czy ponadtrzykrotnie większa liczba koni mechanicznych?

Obejrzyj najnowszy „Odcinek Specjalny” i przekonaj się, kto pierwszy dojechał do mety!


W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,6l/100km do 8,2l/100km, emisja CO2 od 141g/km do 185g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2. Nie dotyczy samochodu rajdowego, nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Ostatnie newsy