RAJD POLSKI I MOTO FANPARK ŠKODY – RAJDOWE CENTRUM POLSKI W MIKOŁAJKACH

June 18, 2019
ŠKODA Polska Motorsport zaprasza wszystkich fanów rajdów samochodowych do Mikołajek. Oprócz emocji na trasie Rajdu Polski czekają na nich liczne atrakcje w Moto Fanparku.

Mikołaj Marczyk przystępuje do najbardziej prestiżowej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski jako lider klasyfikacji generalnej, z jednym zwycięstwem i jednym drugim miejscem w dwóch dotychczasowych startach. Rajd Polski to wyjątkowa impreza dla załogi ŠKODA Polska Motorsport. W poprzednim sezonie zakończyła się wspaniałym zwycięstwem, które pozwoliło zespołowi wskoczyć na drugie miejsce i zdobyć tytuł wicemistrza kraju. Wtedy mazurska runda zafundowała nam emocje aż do ostatniego oesu i dokładnie tego samego należy spodziewać się w tym roku.

76 Rajd Polski rozegrany zostanie w dniach 28–30 czerwca i będzie też rundą Rajdowych Mistrzostw Europy.


ŠKODA Moto Fanpark zaprasza!

Jeśli chcecie wspomóc Miko i Szymona Gospodarczyka, nie tylko trzymając kciuki, ale też osobiście życząc im powodzenia, zapraszamy do odwiedzenia Moto Fanparku ŠKODY, który zawita do Mikołajek razem z Rajdem Polski.

Strefa kibica ŠKODY otworzy swoje podwoje 29 czerwca o godzinie 8:00. Moto Fanpark będzie umiejscowiony w samym sercu akcji – na torze Mikołajki Arena. Marczyk i Gospodarczyk odwiedzą strefę po przejechaniu sobotnich oesów. Tak jak w trakcie spotkania w świdnickim Moto Fanparku na starcie sezonu, będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie, poprosić o autograf i – przede wszystkim – wesprzeć pozytywną energią tak potrzebną w trakcie rajdu.


Rajdowe emocje w Moto Fanparku

Na trasie 76. Rajdu Polski emocji z pewnością nie zabraknie i gwarantujemy je także w Moto Fanparku. Poza spotkaniem z teamem ŠKODA Polska Motorsport na fanów szybkich aut i sportowej rywalizacji czekają liczne atrakcje, takie jak nowoczesny symulator rajdówki w technologii VR, wyścigi aut zdalnie sterowanych, profesjonalny refleksomierz (na którym będzie można sprawdzić swój czas reakcji), specjalny test dla chcących wcielić się w rolę pilota rajdowego i quiz motoryzacyjny.

Na gości strefy czekają też konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.

Mikołajki w ostatni weekend czerwca staną się rajdową stolicą Polski, a jej centrum będzie Moto Fanpark. Koniecznie odwiedźcie strefę ŠKODY – motorsportowe doznania czekają!

Ostatnie newsy