Pierwsze zdjęcia ŠKODY KAROQ: wyrazisty design nowego SUV-a

Pierwsze zdjęcia ŠKODY KAROQ: wyrazisty design nowego SUV-a

12. 5. 2017

Na krótko przed światową premierą, Czeski producent samochodów umożliwia pierwsze spojrzenie na nowego, kompaktowego SUV-a marki - ŠKODĘ KAROQ. Jej efektowny charakter i krystaliczny design odzwierciedla siłę, wytrzymałość i elegancję.

Pierwsze zdjęcia ŠKODY KAROQ

Emocjonalny i dynamiczny design ŠKODY KAROQ, z licznymi elementami o krystalicznej stylistyce jest spójny z nowym językiem projektowym marki. Przednia część charakteryzuje się uderzającym, trójwymiarowym wyglądem. Atrapa chłodnicy, pokryta chromowanym wykończeniem ma pionowe podwójne listwy i tworzy trapezowy przekrój, który jest typowy dla SUV-ów ŠKODY.

Projekt reflektorów inspirowany jest bogatą tradycją czeskiej sztuki obróbki szkła kryształowego. Przednie światła wykonane są w całości w technologii LED, która została wykorzystana również przy lampach tylnych. Światła tylne tworzą typowy dla ŠKODY kształt litery "C".

Dużym atutem samochodu jest bagażnik, który ma pojemność 521 l, która wzrasta do 1630 l po złożeniu tylnych siedzeń. W połączeniu z opcjonalnymi tylnymi siedzeniami VarioFlex, przestrzeń bagażnika jest zmienna i może pomieścić od 479 do 588 l.

System VarioFlex składa się z trzech oddzielnych siedzeń tylnych, które można regulować w zależności od indywidualnych potrzeb, na przykład zmieniając SUV-a w Vana, o maksymalnej ładowności 1, 810 l. Wnętrze ŠKODY KAROQ posiada nowo zaprojektowaną deskę rozdzielczą, podzieloną na wysoką górną i wąską dolną część. Śmiałe pionowe elementy wpływają na design ŠKODY KAROQ. Cztery duże otwory wentylacyjne ustawione są pionowo, a dwa środkowe umieszczone są z dwóch stron ekranu.

W ramach strategii marki, ŠKODA będzie zdecydowanie rozszerzać swoją gamę modelową przez kolejne lata. Nacisk zostanie w szczególności położony na rozbudowanie oferty w segmencie SUV. ŠKODA KAROQ będzie świętować swoją światową premierę 18 maja w Sztokholmie.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy