NUMER MIESIĄCA: 13 000

August 20, 2019
Wraz z nadejściem ery elektromobilności ŠKODA jest gotowa ją przyjąć, a ponad 13 000 pracowników firmy odbyło już szkolenie z elektromobilności. Dowiedzmy się więcej o naszym sierpniowym numerze miesiąca!

Od maja 2016 r. akademia ŠKODA prowadzi specjalny program oparty na programach nauczania, które zostały opracowane dla różnych grup docelowych przez Dział Szkolenia Technicznego ŠKODA.

Poza pracownikami ŠKODY, innymi beneficjentami systematycznego szkolenia firmy są uczniowie szkół zawodowych i dostawcy. W rezultacie do końca czerwca 2019 r. w programie wzięli udział nie tylko pracownicy firmy, ale także około 700 praktykantów i 1450 pracowników od dostawców

ŠKODA przygotowała trzytorowy program kwalifikacji dla pracowników fabryki. Pierwsze dwa poziomy szkoleniowe są oparte na klasach i zapewniają personelowi, np. konstruktorom karoserii i lakiernikom, grunt niezbędny do pracy na pojazdach elektrycznych.

Trzeci poziom szkolenia, prowadzony przez laboratorium elektromobilności, oferuje praktyczne podejście z udziałem prawdziwego samochodu. Ten etap programu kwalifikacyjnego jest przeznaczony dla studentów elektrotechniki i pracowników, którzy znajdą pracę nad układami pojazdów.

Liczba 13 000 jest gwiazdą serii jako najnowszy numer miesiąca, seria Storyboard ŠKODA, w której regularnie rzucamy światło na ciekawe fakty na temat samochodów ŠKODA, ich przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz wydarzeń na ŠKODA, wyrażone poprzez konkretną liczbę.

Ostatnie newsy