Nowa ŠKODA OCTAVIA już od 657 zł miesięcznie

Nowa ŠKODA OCTAVIA już od 657 zł miesięcznie

2. 1. 2017

Oferta godna bestsellera polskiego rynku: udoskonalona ŠKODA OCTAVIA debiutuje z jeszcze korzystniejszymi cenami i warunkami zakupu.

Nowa ŠKODA OCTAVIA już od 657 zł miesięcznie

Kompaktowy model ŠKODY już od wielu lat jest zdecydowanym numerem 1 wśród Polaków. W 2016 roku był także najchętniej wybieranym samochodem na całym rynku: od stycznia do listopada zarejestrowano w naszym kraju aż 15 535 egzemplarzy tego modelu, co stanowiło aż 4,2% wszystkich zakupów wykonanych przez Polaków w tym czasie. Rekordowa popularność OCTAVII dalej rośnie w imponującym tempie: osiągnięty w pierwszych jedenastu miesiącach minionego roku wynik jest lepszy aż o 21,8% od tego z analogicznego okresu 2015 roku.

„Teraz OCTAVIA stoi przed szansą dalszych wzrostów popularności w  Polsce” – mówi Arkadiusz Miłek, Kierownik ds. Produktu marki ŠKODA. „Wraz z debiutem gruntownie udoskonalonej odsłony auta odświeżyliśmy także ofertę modelu, czyniąc ją jeszcze bardziej korzystną dla kupujących.”

ŠKODA OCTAVIA debiutuje na rynku z ceną rozpoczynającą się już od 66 670 zł. Model występuje w czterech wersjach wyposażenia i dostępny jest z wyjątkowo szeroką gamą napędową, na którą składa się aż 18 wariantów z silnikami TSI i TDI, fabryczną instalacją CNG, dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG i napędem 4x4. OCTAVIA niezmiennie występuje w dwóch wersjach nadwozia: limuzyny i kombi. Dopłata do drugiego z tych wariantów jest różna zależnie od wersji wyposażenia i napędu.

Nowa ŠKODA OCTAVIA zachowuje wszystkie dotychczasowe przywileje gwarantowane podczas zakupu, poszerzając je o kolejne korzyści. W standardzie OCTAVIA ma zapewniony pakiet przeglądów na pierwsze cztery lata lub na 60 000 km przebiegu.

W skład tego wartego 2450 zł pakietu wchodzą wszystkie obowiązkowe w tym okresie przeglądy wraz z robocizną, oryginalnymi częściami i materiałami eksploatacyjnymi zgodnie z planem serwisowym. Nowa OCTAVIA dostępna będzie także na warunkach finansowania jak w abonamencie już od 657 zł za miesiąc w ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Leasing Niskich Rat. Atrakcyjność oferty zwiększają promocyjne pakiety Amazing, gwarantujące oszczędność na poziomie nawet 4800 zł.

ŠKODA OCTAVIA trzeciej generacji została poddana gruntownej modernizacji, w ramach której zyskała nowy, bardziej wyrazisty design nadwozia ze światłami wykonanymi całkowicie w technologii LED oraz nowe funkcjonalności. Wyposażenie obejmuje innowacyjne systemy wspomagania prowadzenia oraz rozbudowane usługi online, które dają właścicielowi większy komfort użytkowania oraz możliwość efektywniejszego zarządzania samochodem.

Cennik Nowej OCTAVII można pobrać  TUTAJ .