NAJLEPSZE Z STORYBOARDA: KRĄŻKI, KOŁA, SEKUNDY

December 31, 2018
W 2018 roku ŠKODA Storyboard po raz kolejny uruchomiła wiele funkcji sportowych i wyścigowych. Rekordy zostały pobite, a ludzie posuwali się do granic możliwości. Spójrzmy na najbardziej pamiętne chwile. Czas - start!

W 2018 roku, jak co roku, odbyły się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. I, jak co roku przez ostatnie ćwierćwiecze, ŠKODA była głównym sponsorem turnieju w 2018 roku. Aby dowiedzieć się więcej o kibicach, daliśmy Ci szansę zbadania rodzajów amatorów, których spotkasz na lodzie grając w hokeja. Jednak bez czarnego krążka nie byłoby hokeja na lodzie. Czy wiesz, że krążki na mistrzostwa świata (i nie tylko) są dostarczane przez czeską rodzinną firmę?
https://youtu.be/yIqOVB3Q6bQ

Latem Storyboard zabrał Cię do słonecznej Francji. Jak widać, ŠKODA jest dumnym partnerem Tour de France, więc daliśmy Ci wgląd w to, jak to jest bawić się za karawaną reklamową, która poprzedza każdy etap wyścigu, a dla wielu kibiców jest większą zabawą niż sam wyścig.
https://youtu.be/2CO-Ho4Ne5E

I każdy, kto uważa, że Francja nie wystarczy, może zwiedzić więcej krajów w naszym letnim serialu. Nasza wędrówka z profesjonalną rowerzystką zjazdową Miss Peaches rozpoczęła się w Niemczech, ale po postojach w Austrii, Szwajcarii i Francji zakończyła się na słonecznych plażach Hiszpanii. Słońce jednak nie zawsze świeci, a nasza droga przez życie nie zawsze jest spokojna i łatwa. Są zwroty akcji. A czasami dziwne przypadki. Bardzo dobrze wie o tym kierowca rajdowy Fredrik Åhlin. Jest świetnym przykładem, że podróż z dołu na samą górę jest trudna, ale wykonalna i zdecydowanie warta wysiłku. Wyszedł z poważnego wypadku i teraz osiąga sukcesy wspólnie ze swoim pilotem.
https://youtu.be/Xq-vVsZ11ug

Mówiąc o pilotach rajdowych, Storyboard ŠKODA porozmawiał z jednym - z nikim innym, jak z Pavel’em Dresler’em, drugim kierowcą mistrza świata WRC2, Jana Kopeckiego. Z wypowiedzi Pavel’a jasno wynika, że dobry pilot ma do czynienia z czymś więcej niż tylko z czytaniem podczas jazdy unikając usterek samochodu. Musieliśmy również przeprowadzić wywiad z Janem Kopeckim, oczywiście, w ramach naszej serii My Life, My Car, dając ci szansę poznania go także z innej strony.

A pozostając przy rajdach, czy wiesz, że oprócz kategorii WRC, rajdy również odbywają się samochodami RC? Nie, to nie była literówka, nie chodziło nam o RS. RC oznacza zdalne sterowanie. Zorganizowaliśmy jeden taki wyścig po linii produkcyjnej ŠKODA w Mladej Boleslav, biorąc udział w prasowni, lakierni i montażowni.
https://youtu.be/sQM6B5J2Srw

Była to wycieczka z prędkością samochodu rajdowego, więc w ciągu minuty nie da się tak wiele zobaczyć. Aby to nadrobić, Storyboard opublikował również serię artykułów oferujących zdjęcia 360° różnych miejsc pracy, w tym magazynu części i centrum testowania silników.

Sporty motorowe oczywiście nie ograniczają się do rajdów, dlatego też rzucamy światło na inne dyscypliny w tej dziedzinie. Przed swoją światową premierą ŠKODA KODIAQ RS została zabrana przez Sabine Schmitz, która doprowadziła ją do rekordu prędkości siedmiomiejscowego SUV-a na legendarnym torze Nürburgring.

Posumowując, oto mała łamigłówka. Co zyskasz, gdy połączysz mistrza łucznictwa Austrii, instruktora sztuk walki i instruktora jazdy za kierownicą ŠKODY OCTAVIA COMBI RS 245 i chcesz jeszcze złapać latającą strzałę? Powiedzmy, że był tu obecny przedstawiciel Księgi Rekordów Guinnessa.
https://youtu.be/vwhc-SniBPk

Ostatnie newsy