Na sportowo i na luksusowo: polskie cenniki ŠKODY OCTAVIA RS i ŠKODY OCTAVIA LAURIN&KLEMENT

Na sportowo i na luksusowo: polskie cenniki ŠKODY OCTAVIA RS i ŠKODY OCTAVIA LAURIN&KLEMENT

20. 3. 2017

Dwie topowe odmiany ŠKODY OCTAVIA są już dostępne do zamówienia przez Klientów w Polsce. Łączą dobrze znane zalety bestsellera ŠKODY, gwarantując ponadprzeciętną elegancję i prestiż.

Na sportowo i na luksusowo

„OCTAVIA to serce marki i jej główna siła napędowa” – mówi Łukasz Matyla, Specjalista ds. Produktu marki ŠKODA. „Teraz, dzięki gruntownej modernizacji, wraca w jeszcze bardziej wyrazistej i funkcjonalnej formie. Wersje OCTAVIA RS i OCTAVIA LAURIN&KLEMENT, wydobywają z tego modelu wyjątkowe cechy. Wierzymy, że oba specjalne warianty modelu spotkają się ze szczególnym docenieniem Klientów” – zauważa Łukasz Matyla.

Najszybsza w historii: ŠKODA OCTAVIA RS już od 115 560 zł

Nowa OCTAVIA RS jest wyrażeniem dynamicznych ambicji kompaktowego modelu ŠKODY. Odświeżony, emocjonujący projekt nowej ŠKODY OCTAVIA stanowił znakomitą bazę dla wersji sportowej.

Obietnice złożone przez sportowy design nadwozia i kabiny nie pozostają bez pokrycia: po wzmocnieniu znanej już z poprzedniego modelu jednostki 2.0 TSI o 10 KM, nowa OCTAVIA RS stała się najmocniejszą i najszybszą seryjną pochodną tego modelu w całej jego historii. 230-konna wersja osiąga 100 km/h w 6,7 sekundy oraz osiąga prędkość maksymalną 250 km/h. ŠKODA pozostawia także alternatywę połączenia sportowych emocji z korzyściami silnika wysokoprężnego, oferując model OCTAVIA RS z silnikiem TDI, w takiej konfiguracji zużywający zaledwie 4,5 l oleju napędowego na 100 km.

Wyjątkowy charakter luksusu: ŠKODA OCTAVIA LAURIN&KLEMENT już od 107 830zł

LAURIN&KLEMENT to wyjątkowa wersja zarezerwowana tylko dla wybranych modeli marki, dająca dostęp do bezprecedensowego poziomu wyposażenia z zakresu komfortu, wyszukanego stylu i elegancji.


OCTAVIA LAURIN&KLEMENT wyróżnia się stworzonymi specjalnie dla tej wersji wzorami obręczy kół ze stopów lekkich w rozmiarze osiemnastu cali oraz robiącym imponujące wrażenie w kabinie połączeniem Alcantary i skórzanej tapicerki z listwami dekoracyjnymi pokrytymi czarnym lakierem fortepianowym. Czarną skórzaną tapicerką pokryto także wybrane elementy kabiny, które mają kontakt z dłońmi kierowcy. Na wyjątkowość danego egzemplarza ŠKODY OCTAVIA wskazują także eleganckie oznaczenia LAURIN&KLEMENT, pojawiające się na nadwoziu, progach drzwi i w kabinie.

„Wersje RS i LAURIN&KLEMENT dopełniają ofertę ŠKODY OCTAVIA, czyniąc ją jeszcze bardziej wszechstronną i kompletną. Co najważniejsze, nawet w tych wyjątkowych wersjach to dalej ten sam kompaktowy model ze wszystkimi jego zaletami: ponadprzeciętnie pojemnym wnętrzem, nowoczesną technologią i korzystnymi metodami finansowania” – zauważa Łukasz Matyla.

W Polsce wystartowała właśnie kampania reklamowa modelu, pod hasłem „Nowa ŠKODA OCTAVIA. Klasa sama w sobie”. Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii: TUTAJ .

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy